مطالب مرتبط:

تفتیان: نخستین حضورم را تجربه می‌کنم

 

حسن تفتیان  گفت : آسیب دیدگی که داشتم رفع شده و وضعیت مطلوبی دارم، بعد از  مسابقات جهانی مسکو در رقابت بین‌المللی شرکت نکردم و از آبان ماه برای  حضور پرقدرت در مسابقات آسیایی در اردوی آماده سازی هستم.

ملی پوش دو و میدانی ادامه داد: هفته گذشته در رکوردگیری شرکت کردم و رکورد شش  ثانیه و ۷۲ صدم ثانیه را ثبت کردم، این زمان برایم رضایت بخش است و  امیدوارم دررقابت‌های جهانی به سطح بهتری هم برسم.

تفتیان

تفتیان بیان  داشت: اولین تجربه حضور در مسابقات برون مرزی داخل سالن را در لهستان پشت  سر می‌گذارم، البته دو سال گذشته در مسابقات بین‌المللی دهه فجر شرکت کردم.

ملی پوش دو ومیدانی با بیان اینکه نتایج من و رضا قاسمی درحد  آسیا است، گفت: دواز دسترس نیست که در بازی‌های آسیایی سال آینده به مدال  برسم، برای درخشش در این رقابت‌ها درخواست حضور در دو اردوی برون مرزی را  به فدراسیون داده‌ام که البته قبول آن به بودجه فدراسیون بستگی دارد.

وی ادامه داد: من برای کمپ جا مائیکا یا یکی از کشورهای اروپایی درخواست  دادم، برای حضور درکمپ جامائیکا باید از چند سال قبل وقت گرفت واین از  عهده‌ی فدراسیون برنمی‌آید، اما کمپ‌های کشورهایی مثل لهستان، ایتالیا یا  فرانسه مناسب است واز آن‌جایی که علم روز دنیا در این کشورها وجود دارد  حضور در آن‌ها به پیشرفت ما کمک زیادی می‌کند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “تفتیان: نخستین حضورم را تجربه می‌کنم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi