مطالب مرتبط:

تیمور غیاثی: مصدومیت سپهرزاد به خاطر نیزه قرضی نبود

 

مدیر تیم‌های ملی دوومیدانی می‌گوید فدراسیون هادی سپهرزاد را تا بازی‌های آسیایی به شرایط ایده‌آل می‌رساند.

 

تیمور غیاثی ، درباره گلایه‌های هادی سپهرزاد از وضعیت تمرینی خود اظهار کرد: این  ملی‌پوش با مربی روس خود تمرین می‌کرد اما به دلیل مشکلات مالی کمیته  المپیک از این مربی روس حمایت مالی نکرد و در نهایت ما در جلسه‌ای که با  سپهرزاد داشتیم به توافق رسیدیم که او به تنهایی تمریناتش را ادامه دهد و  این موضوع خواسته خود این ورزشکار هم بوده است.

 

وی خاطرنشان کرد: تلاش فدراسیون دوومیدانی این است که شرایط را برای  ملی‌پوشانش مطلوب کند، به همین دلیل برنامه‌ریزی کرده‌ایم، بعد از تعطیلات  عید سپهرزاد به مسابقات اروپایی اعزام شود.

تیمور غیاثی

غیاثی با بیان این که وظیفه ماست تا وضعیتی را به وجود آوریم که سپهرزاد به شرایط ایده‌آلش باز گردد، گفت: با شناختی که از این ملی‌پوش دارم، او هیچ  نگرانی برای رسیدن به سطح آمادگی برای بازی‌های آسیایی ندارد و به شما قول  می‌دهم که سپهرزاد به وضعیت ایده‌آل خود باز می‌گردد.

مدیر تیم‌های ملی دوومیدانی در ادامه درباره نرسیدن نیزه‌های هفتگانه کاران به مسابقات داخل سالن قهرمانی آ‌سیا و مصدومیت سپهرزاد هم گفت: دو هفته  قبل از این که به چین برویم،‌ یک شرکت هواپیمایی با گرفتن مبلغ ۴ میلیون و  ۵۰۰ هزار تومان متعهد شد که ظرف ۲۴ ساعت نیزه‌های سپهرزاد و توماج را به  چین برسانند. اما متاسفانه این شرکت به تعهد خود عمل نکرد که ما هم از آنها شکایت کرده‌ایم.

غیاثی افزود: با توجه به این که نیزه‌ها به چین نرسید، از یک ورزشکار ژاپنی که از نظر جسمی مشابهه سپهرزاد بود را پیدا کردیم و نیزه‌اش را قرض گرفتیم و مشکلی هم وجود نداشت. مصدوم شدن هادی سپهرزاد در این مسابقات نیز ربطی  به نیزه قرضی‌اش نداشته است.

مدیر تیم‌های ملی دوومیدانی از آغاز اردوهای دوومیدانی کاران پس از تعطیلات نوروزی خبرداد و گفت: براساس کمیته فنی ملی پوشان تا سال جدید در استراحت  به سر می‌برند هر چند در این مدت هم برنامه تمرینی آنها را زیر نظر داریم و پس از تعطیلات نوروز اردوهای تیم ملی آغاز می‌شود که این اردوها تا  مسابقات آغاز فصل ادامه خواهد داشت.

غیاثی درباره اعزام قاسمی و تفتیان به مسابقات جهانی داخل سالن، هم گفت:  خوشبختانه مصدومیت تفتیان برطرف شده و قاسمی هم وضعیت بسیار خوبی دارد. ما  از آنها در این رقابت‌ها توقع کسب عنوان را نداریم اما توقع داریم که  رکوردهایشان را بهبود بخشند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “تیمور غیاثی: مصدومیت سپهرزاد به خاطر نیزه قرضی نبود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi