مطالب مرتبط:

اگر حمایت ها مانند امسال باشد نباید انتظار موفقیت داشت

 

افشین داوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی  خبرگزاری فارس ،  در مورد جلسه اش با مسئولان کمیته ملی المپیک اظهار داشت: این جلسه  برای حضور قدرتمند در بازی های آسیایی و راهکارها برای موفقیت در این  مسابقات بود. خوشبختانه همه مسئولان کمیته دید بسیار مثبتی نسبت به برگزاری اردوها و پشتیبانی از ورزشکاران دارند.

وی ادامه داد: برنامه های ما برای بازی های آسیایی مدت ها است که آغاز  شده و در این جلسه کارهای صورت گرفته را ارائه دادیم و پیشنهادمان برای سال ۹۳ را نیز به اطلاع آنها رساندیم.

دوومیدانی

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد اینکه آیا در این جلسه در مورد تعداد  مدال ها نیز بحث و بررسی شد یا خیر، عنوان کرد: بحث تعداد مدال نبود و ما  تنها نفراتی که شانس مدال دارند را به آنها گفتیم. من در این نشست  گفتم نفرات قابل توجهی از دوومیدانی شانس مدال دارند که اگر پشتیبانی خوبی  صورت بگیرد، حتما موفق خواهیم بود. اگر هم حمایت ها مانند سال ۹۲ باشد،  نباید انتظار داشت که ملی پوشان روی سکو بروند.

داوری تاکید کرد: در وضعیت بد بودجه ای که هستیم با چنگ و دندان ملی  پوشان خود را در اردوها حفظ کرده ایم و اجازه ندادیم خللی در برنامه های  آنها وارد شود.

رئیس فدراسیون دوومیدانی با اشاره به اینکه همه تیم های آسیایی به خصوص کشورهای عربی تدارک زیادی دیده اند، گفت: بحرین و قطر ورزشکاران مطرحی از  آمریکا و آفریقا را به تابعیت خود درآورده اند و رقابت با آنها بسیار دشوار است و به همین دلیل نمی توانیم تعداد مدال ها را پیش بینی کنیم.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “اگر حمایت ها مانند امسال باشد نباید انتظار موفقیت داشت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi