طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

تمرینات خدار پر فشار است

 

سجاد مرادی  گفت : از ۱۰ روز پیش تمریناتم را زیر نظر سمیر  خدار، مربی الجزایری ام در شهر کرمان آغاز کرده ام. وضعیت خوبی دارم و  مشکلی نیست.

 

وی ادامه داد: نمی دانم من بدنم آماده نیست یا خدار در شرایط بسیار  خوبی قرار دارد، چون برخی تمریناتش بسیار پر فشار است. او مربی خوبی است و  حضورش قطعا تاثیرگذار خواهد بود و من باید خودم را به این شرایط عادت دهم.

سجاد مرادی

 

قهرمان دوومیدانی آسیا و ملی پوش المپیکی ایران در خصوص ادامه تمریناتش گفت: تا روزهای آخر سال در کرمان خواهیم بود و بعد از چند روز تعطیلات سال جدید دوباره کار را آغاز می کنیم. سمیر خدار هم به کشورش می رود و پس از  انجام کارهایش باز خوهد گشت.

مرادی افزود: طبق برنامه ای که خدار داده است در سال آینده حدود ۴  مسابقه در شانگهای چین، مراکش و قطر برگزار خواهیم کرد، اما اردوی خارجی  نداریم که آن هم به خواسته خود من است.

وی در پاسخ به این سوال که پس از مثبت شدن دوپینگ دونده عربستانی  بازگشت طلای گوانگجو به او به کجا رسید، گفت: هنوز خبری نشده و قرار است  ستاد ملی مبارزه با دوپینگ این موضوع را پیگیری کند.

این دونده نیمه استقامت در خصوص اینکه آیا مشکل مالی دارد یا خیر گفت:  خوشبختانه مشکلی وجود ندارد و با وجود اینکه مشکلات مالی در فدراسیون وجود  دارد، اما اردوهای ما برقرار است و باید از این بابت از داوری،  رئیس  فدراسیون تشکر کنم.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “تمرینات خدار پر فشار است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi