طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

برای فینالیست شدن در مسابقات جهانی در پارك تمرین می‌کنم!

رضا قاسمی  با ابراز رضایت از عملکرد خود در مسابقات داخل سالن آسیا اظهار داشت: از عملکرد خودم راضی هستم. البته من سه سال پیش با این رکورد طلا گرفتم اما به دلایلی تنها موفق به کسب مدال برنز شدم.
دونده اصفهانی تیم ملی با انتقاد از زمان اعزام تیم تصریح کرد: یک روز دیر به این مسابقات اعزام شدیم و ساعت تمرین من با زمان مسابقه یکی نبود. من ۳ بامداد به وقت ایران مسابقه داشتم. یکی از دلایل افت من زمان برگزاری مسابقه بود. هر چند دو رقیب قدرتمند از کشور قطر داشتم که اصلیت آفریقایی دارند ولی برای قطر بازی می‌کنند. دوندگان خوبی در آن مسابقات حضور داشتند.

رضا قاسمی

وی سطح مسابقات داخل سالن آسیا را بالا دانست و افزود: درست است که سطح بازی‌ها در بعضی رشته‌ها خوب نیست ولی در کل سطح خوبی دارند. در ۶۰ متر همه رکوردداران آسیا حضور داشتند و البته اصلیت تعدادی از آن‌ها آسیایی نیست. همه رقیبان در این مسابقات شرکت کرده بودند.
قاسمی با انتقاد از نبود پیست دوومیدانی مناسب در اصفهان گفت: برای مسابقات جهانی در پارک تمرین می‌کنم. متاسفانه پیست اصفهان نیمه کاره رها شده‌است و پیست نقش جهان هم در دسترس ما نیست. امیدوارم پیست های اصفهان آماده بشود چرا که همه دوندگان اصفهانی در پارک تمرین می‌کنند که قطعا این شرایط بر عملکرد آنها تاثیر منفی می‌گذارد. ۲ ماه دیگر مسابقات قهرمانی کشور را داریم که با شرایط فعلی ورزشکاران اصفهان موفق نخواهند بود.
وی با ابراز امیدواری در مورد شانس خود در مسابقات جهانی گفت: اگر در اوکراین شرایط خوبی داشته باشم می توانم به فینال مسابقات جهانی صعود کنم و حتی با ارتقا رکوردم می توانم مدال بگیرم. دوومیدانی را نمی توان پیش بینی کرد و همه چیز به لحظه مسابقه بستگی دارد.
ملی پوش المپیکی ایران در مورد عدم اعزام حامد احمدپور، مربی وی به مسابقات جهانی اکراین گفت: دلیل آن را نمی‌دانم، فقط اعلام کردند که بدون مربی اعزام می‌شوید و اگر اعتراضی هم بکنیم خود ما را هم به مسابقات نمی‌فرستند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “برای فینالیست شدن در مسابقات جهانی در پارک تمرین می‌کنم!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi