مطالب مرتبط:

سهل انگاری فدراسیون دوومیدانی در اعزام تیم به قهرمانی آسیا

سنندج – ایرنا – رییس هیات دو و میدانی استان کردستان با ادعای اینکه فدراسیون دوو میدانی در اعزام تیم جوانان ایران به مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی آسیا سهل انگاری کرده است، گفت: این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

جلال شریعتی روز یکشنبه در گفت و گو باایرنا،افزود: با توجه به اینکه فدراسیون به مدارک ارایه شده ازسوی این هیات درباره سن واقعی امیر آذریان (ملی پوش جوانان) توجهی نکرده است، باید با مسوولین این سهل انگاری برخورد شود.

وی اظهارکرد: آذریان که در تیم جوانان برای اعزام به قهرمانی آسیا قرار داشت، سنی بالاتر از این رده سنی دارد، ولی فدراسیون تا لحظه آخر توجهی به این مسئله نکرد.

وی گفت: متاسفانه زمانی که قرار شد حامد عزتی ورزشکار کردستانی و نفر پنجم رده بندی به جای آذریان به مسابقات آسیایی اعزام شود، به دلیل اقدام دیرهنگام، موفق به کسب روادید نشدند.

فدراسیون دوومیدانی

وی با اشاره به اینکه نه تنها در فدراسیون دو و میدانی بلکه در سایر فدراسیون ها نیز باندبازی دیده می شود، اظهارکرد:به غیر از امید به برخورد با عاملین این سهل انگاری که موجب شد تیم ایران نیز در رده سنی جوانان به جای چهار نفر با سه ورزشکار در این رقابت ها حاضر شود، کار دیگری از دست کسی بر نمی آید.

تیم جوانان ایران دیروز در مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی آسیا در ژاپن با سه دونده شرکت کرد و در رده دوم ایستاد.

این تیم قرار بود با چهار دونده در این مسابقات شرکت کند که به نظر می رسد فدراسیون بدلیل سهل انگاری از اعزام نفر چهارم بازمانده است.

خلیل ناصری، جلیل ناصری و طاها غفاری نفرات اعزامی تیم جوانان ایران به این مسابقات بود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “سهل انگاری فدراسیون دوومیدانی در اعزام تیم به قهرمانی آسیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi