طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

طلسم مدال‌آوری در آسیا را می‌شکنم

رضا قاسمی  گفت : مسابقات امسال سطح بالاتری داشت من با رکورد   شش ثانیه و ۶۸ صدم ثانیه در ماده ۶۰ متر سوم شدم در حالی که دو سال قبل با همین رکورد صاحب گردن آویز طلا شدم و دونده‌هایی از قطر رتبه‌های اول  و دوم را کسب کردند.

ملی‌پوش سرعت ایران با بیان اینکه هدفم کسب مدال طلا در بازی‌های آسیایی است، گفت: من تاکنون در بازی‌های آسیایی حضور نداشته‌ام قصد دارم طلسم مدال آوری در این رقابت‌ها را بشکنم و با دست پر به کشور باز گردم در این راستا اگر بودجه‌ای در اختیار فدراسیون قرار بگیرد به اردو‌های برون مرزی اعزام می ‌شویم از طرفی اگر امکانات در اختیار ما قرار بگیرد و در مسابقات برون مرزی شرکت کنیم تجربه خوبی کسب می‌کنیم و همین کافی است.

رضا قاسمی

قاسمی یاد آور شد: با حامد احمد پور، تمرینانتم را دنبال می‌کنم نیازی به حضور مربی خارجی نیست و اگر روند تمریناتم به همین منوال ادامه یابد می‌توانم حضور پر رنگی در بازی‌های آسیایی داشته باشم.

ملی‌پوش دو و میدانی عنوان کرد: لیگ دو و میدانی اردیبهشت سال آینده آغاز می‌شود، اگر مسابقات لیگ فشرده برگزار شود در این رقابت‌ها شرکت نمی‌کنم و برای کسب مدال آسیایی تمرینانتم را ادامه می‌دهم، امیدوارم با مدال از این مسابقات باز گردم تا ضرر حاضر نشدن در لیگ را جبران کنم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “طلسم مدال‌آوری در آسیا را می‌شکنم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi