مطالب مرتبط:

زمانی: حالا هدفم بازی‌های آسیایی است

مهدی زمانی، ملی‌پوش دو و میدانی  گفت : تقریبا دو سال از میادین ورزشی دور بودم اما سال گذشته در مسابقات دهه فجر و در ماده ۴۰۰ متر شرکت کردم شرایطم را مطلوب ارزیابی کردم و گفتم حیف است تمریناتم را ادامه ندهم،  از عید سال گذشته تمریناتم را پله به پله آغاز کردم تا  به امسال که در مسابقات دهه فجر رکورد ۴۷ ثانیه و ۶۲ صدم ثانیه را ثبت کردم.

وی ادامه داد: در رقابت‌های داخل سالن آسیا در بخش مقدماتی ۴۸ ثانیه و ۳۰ صدم ثانیه و در فینال ۴۸ ثانیه و ۲۰ صدم ثانیه دویدم و بر روی سکوی نخست ایستادم و این با وجودی بود که سطح مسابقات بسیار بالا بود و در اغلب رشته ها رکورد دار‌های آسیا حضور داشتند.

دوومیدانی داخل سالن

ملی‌پوش ماده ۴۰۰ متر  با تاکید بر اینکه هدف اصلیم حضور قدرتمند در بازی‌های آسیایی سال آینده است، گفت: از آغاز سال ۱۳۹۲ بی وقفه تمرین می‌کنم حالا ترجیح می‌دهم دو هفته استراحت کنم و قبل از عید برای بازی‌های آسیایی استارت تمرین را می‌زنم، درخواستی برای حضور مربی خارجی نکرده‌ام و با محمد عاکفیان، تمرینانتم را دنبال می‌کنم.

 وی در ادامه تصریح کرد: جام کازانف‌ قزاقستان خرداد ماه برگزار می شود و چنانچه فدراسیون با حضور من در این رقابت‌ها موافقت کند در این عرصه حاضر می‌شوم، هم چنین جایزه بزرگ آسیا نیز پیش از بازی‌های آسیایی برگزار می‌شود که برای آمادگی بیشتر  و کسب تجربه ام میدان خوبی است.

زمانی با بیان اینکه من چهل سکه از وزارتخانه طلبکارم گفت: قهرمانی در آسیا پاداشی معادل چهل سکه دارد ولی در حال حاضر حدود دو سال است که تجلیل از قهرمانان صورت نگرفته، فدراسیون در جایگاه خود با توجه به مدال و رکورد‌های کسب شده مبلغ مورد نظر را پرداخت می‌کند اما وزارتخانه بحث جداگانه‌ای دارد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “زمانی: حالا هدفم بازی‌های آسیایی است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi