مطالب مرتبط:

سفرطولانی بود، وگرنه رکورد ایران را می‌شکستم

ملی پوش دوومیدانی ایران با اعلام این که از عملکرد خود در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا رضایت دارد می گوید، هر چند خوشرنگ ترین مدال را گرفته اما اگر شرایط مسابقات بهتر بود، رکورد ایران را هم می‌شکست.

مهدی زمانی که در ۴۰۰ متر مردان با رکورد ۴۸ ثانیه و ۲۵ صدم ثانیه به مدال طلا رسید ، درباره عملکردش در مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا، اظهار کرد: این مسابقات سطح کیفی بالایی داشت چون در بیشتر ماده ها رکوردداران حضور داشتند. من خوشرنگ ترین مدال را گرفتم اما به دلیل طولانی بودن سفر و آب و هوای محل برگزاری مسابقات، در رکوردی که به دست آوردم تاثیرگذار بود وگرنه می توانستم رکورد ایران را بشکنم.

دوومیدانی داخل سالن

وی با بیان این که رقیبان قدرتمندی در ماده ۴۰۰ مترحضورد اشتند، افزود: در این رقابت ها کمی زمان بندی مسابقات را تغییر دادند که این موضوع باعث شد مسابقات مقدماتی زمانش جلو و عقب بشود و دوومیدانی کاران اذیت شدند.

این ملی پوش ۴۰۰ متر ایران درباره برنامه تمرینی خود گفت: پس از این مسابقات چند هفته ای استراحت خواهم کرد و پس از آن با آقای داوری صحبت کرده ام که اردویی در جنوب کشور برایم بگذارند تا تمریناتم را به همراه مربی ام در این منطقه ادامه دهم.

زمانی افزود: هدف اصلی ام این است که برای کسب مدال به بازی های آسیایی بروم و برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی کرده ام، هر چند دست یافتن به موفقیت در این بازی ها بستگی به اردوهایی دارد که فدراسیون برای ملی پوشان در نظر گرفته است.

وی در پایان به مراسم تجلیل از قهرمانان اشاره کرد و گفت: امیدوارم مراسم تجلیل از قهرمانان امسال برگزار شود چون سال گذشته برگزار نشده است .

برچسب ها

0 دیدگاه در “سفرطولانی بود، وگرنه رکورد ایران را می‌شکستم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi