طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

خراسان رضوی قهرمان رقابت های دو و میدانی جانبازان کشور

دوومیدانی جانبازان

مسوول تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان:

هاشم صیامی: رقابت های قهرمانی دو و میدانی جانبازان کشور با حضور تیم های ۲۸ استان کشور در روزهای ۲۵ تا ۲۹ بهمن ماه به میزبانی استان هرمزگان برگزار شد.
مسوول تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی از قهرمانی تیم دو و میدانی جانبازان استان در رقابت های قهرمانی کشور خبر داد.

 هاشم صیامی گفت: رقابت های قهرمانی دو و میدانی جانبازان کشور با حضور تیم های ۲۸ استان کشور در روزهای ۲۵ تا ۲۹ بهمن ماه به میزبانی استان هرمزگان برگزار شد.

وی افزود: تیم دو و میدانی جانبازان خراسان رضوی در این رقابت ها با کسب ۴۷ امتیاز به مقام قهرمانی رسید، تیم های اصفهان و تهران به ترتیب با ۴۳ و ۴۱ امتیاز در مکان های بعدی قرار گرفتند.

مسوول تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اشاره به کسب ۱ مدال طلا، ۵ نقره و ۲ برنز توسط ورزشکاران استان، ادامه داد: در کلاس خفیف این رقابت ها مسعود برومند توانست مدال طلا دوی ۱۰۰ متر و ۲ مدال نقره در ماده های دوی ۸۰۰ متر و پرش طول را به خود اختصاص دهد.

وی بیان کرد: حسن بانوی نیز مدال نقره ماده پرتاب وزنه و مدال برنز ماده پرتاب دیسک را در کلاس خفیف بدست آورد.

صیامی به کسب مدال برنز ابوالحسن خرسندی در ماده دوی ۱۵۰۰ متر کلاس متوسط اشاره و عنوان کرد: علی بوژمهرانی نیز در این کلاس، ۲ مدال نقره در مواد پرش طول و دوی ۱۰۰ متر کسب کرد.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “خراسان رضوی قهرمان رقابت های دو و میدانی جانبازان کشور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi