مطالب مرتبط:

رشیدیان: ورزشکاران مدال آور به چین اعزام نشدند

حسین رشیدیان، دبیر فدراسیون دوومیدانی،  گفت : ملی‌پوشان مدال آ‌ور ایران دراین مسابقات حضور نداشتند ونفرات جدید به این رقابت‌ها اعزام شدند، هر چند ملی‌‌پوشان در دوره قبل رتبه دوتیمی را کسب کرده بودند اما رتبه هفت آنها نشان از ضعف عملکرد آنها نیست.

وی درخصوص عملکرد ملی‌پوشان دراین رقابت‌ها عنوان کرد: رضاقاسمی در دو شصت متر عملکرد بسیار خوبی داشت، تلاش خودش را کرد هر چند رکوردش قابل توجه نبود، وی دردوره قبلی این رقابت ها صاحب گردن آویز طلا شده بود اما در این دوره به دلیل فشردگی رقابت‌ها به مقام سوم رسید، دراین سطح می‌توان به وی نمره قبولی داد.

وی ادامه داد: مریم طوسی نیز درهمین ماده به برنز رسید و درماده چهارصدمتر اول شد، بدیهی است که چگونگی عملکرد ملی‌پوشان در روند آماده‌سازی آنها تاثیر دارد، همین امر موجب شد که مریم طوسی نتواند مدال طلای دوره قبل خود را درماده شصت متر تکرار کند.

دبیر فدراسیون دوومیدانی

رشیدیان در ادامه یاد آور شد: مهدی زمانی درماده چهارصد متر به مدال طلا رسید، وی پس از سه سال دوری از میادین قهرمانی به قول خودش وفا کرد و در دوره جدید فعالیت‌هایش درخشید.

دبیر فدراسیون دوومیدانی عملکرد مهدی رحمتی در دو چهارصد متر، حسین کیهانی و علی فهیمی‌ در دو ۱۵۰۰متر را متوسط ارزیابی کرد و گفت: مهدی رحیمی عملکردخوبی نداشت، وی نفراول ایران نبود وبه لطف ورودی که فدراسیون تعیین کرده بود به این رقابت‌‌ها اعزام شد، حسین کیهانی وعلی فهیمی هم برای نخستین بار در رده سنی بزرگسالان حضور داشتند وعملکردشان کمتر از توقع فدراسیون بود.

رشیدیان یاد آور شد: عبد الجلیل توماج، هادی سپهرزاد و سپیده توکلی در حد انتظار عمل نکردند واگر مقداری دقت داشتند می‌توانستند بر روی سکو بایستند.

وی عنوان کرد: محمد ارزنده پرش خوبی کرد و عملکرد قابل قبولی داشت، هر چند نمی‌خواهم بگویم عملکرد بسیار خوبی داشت.

برچسب ها

یک دیدگاه در “رشیدیان: ورزشکاران مدال آور به چین اعزام نشدند”

  1. اسدی گفت:

    آقای رشیدیان شما لطف کنید و یک اسپانسر برای فدراسیون دو و میدانی پیدا کنید .
    لطفا به تقویم امسال فدراسیون به ویژه در رده های پایه توجه کنید که چند درصد مسابقات نونهالان برگزار شده/ مسابقات نوجوانان در چه شرایطی برگزار شده و چرا از ۸ نوجوانی که ورودی مسابقات جهانی اوکراین را با وجود فراهم نبودن شرایط کسب کرده بودند فقط ۲ نفر اعزام شدند؟
    آقای رشیدیان سئوال های بسیاری هست که شما و دیگر عوامل فدراسیون باید جواب دهید اما چون فوتبال کانون توجهات مردم است و دو و میدانی در سایه قرار دارد هیچ مسئولی از شما بازخواست نمی کند و صدای مردم و جامعه دو و میدانی هم به جایی نمی رسد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi