نتايج رسمي روز اول دوومیدانی داخل سالن آسیا

رقابت های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا در هانگ ژو چین به پایان رسید.
به گزارش پایگاه اتحادیه دوومیدانی آسیا ، نتایج کامل روز نخست این رقابت ها به شرح زیر است :
* دو ۶۰ متر :
۱- ساموئل فرانسیس از قطر ۶:۶۱ ثانیه
۲- فمی سیون اوگونودی از قطر۶:۶۲
۳- رضا قاسمی از ایران ۶:۶۸
قاسمی در دور مقدماتی در زیر گروه سه با زمان ۶:۷۲ ثانیه اول شد و در مجموع در رده سوم این دور قرار گرفت.

* هفتگانه :
عبدالجلیل توماج در دو ۶۰ متر در گروه یک با زمان ۷:۲۱ ثانیه دوم شد و هادی سپهرزاد نیز در گروه دو با ۷:۱۷ ثانیه دوم شد.در پرش طول عبدالجلیل توماج با ۶.۸۱ متر چهارم شد.هادی سپهرزاد با ۶.۳۹ در رده هشتم جای گرفت.در ماده پرتاب وزنه سپهرزاد با ۱۵.۷۶ متر دوم شد و توماج با ۱۲.۷۳ متر در رده پنجم جای گرفت.در پرش ارتفاع نیز توماج با ۱.۹۶ متر سوم شد و سپهرزاد با ۱.۹۶ متر در رده ششم قرار گرفت.
در پایان روز نخست هفتگانه مردان پس از ۴ ماده دیمیتری کارپوف از قزاقستان با ۳۲۴۶ امتیاز در صدر قرار گرفت و سپهرزاد با ۳۰۹۹ امتیاز در رده سوم و توماج با ۲۹۹۶ امتیاز در رده پنجم جای گرفتند.

* دو ۶۰ متر زنان :
۱- تائو یوجیا از چین ۷:۳۶ ثانیه
۲- اولگا سافرونووا از قزاقستان ۷:۴۱
۳- مریم طوسی از ایران ۷:۵۰
مریم طوسی پیش از این در دور مقدماتی در زیر گروه دو با زمان ۷:۴۷ ثانیه دوم شد و در مجموع به عنوان نفر سوم صعود کرد.

* دو ۴۰۰ متر زنان :
۱- مریم طوسی از ایران ۵۴:۲۴ ثانیه
۲- یولیا رحمانووا از قزاقستان ۵۴:۳۷
۳- اولگا آندریووا از قزاقستان ۵۵:۷۴
مریم طوسی در دور مقدماتی با زمان ۵۵:۳۵ ثانیه در زیر گروه یک دوم شد و در مجموع دور مقدماتی در جای دوم قرار گرفت.

دوومیدانی داخل سالن آسیا

* دو ۶۰ متر بامانع :
۱- عبدالعزیر المندیل از کویت ۷:۸۰ ثانیه
۲- یعقوب الیوها از کویت ۷:۹۰
۳- هائو هوانگ از چین ۷:۹۰
در دور مقدماتی میلاد سیار در زیر گروه سه با زمان ۸:۳۵ ثانیه در رده چهارم قرار گرفت و در مجموع با قرار گرفتن در رده ۱۱ این ماده از صعود باز ماند.

* دو ۴۰۰ متر مردان :
۱- مهدی زمانی از ایران ۴۸:۲۵ ثانیه
۲- سرگئی زایکوف از قزاقستان ۴۸:۳۷
۳- مبارک صلاح احمد از عمان ۴۸:۵۱
در دور مقدماتی مهدی زمانی با زمان ۴۸:۵۲ ثانیه در زیر گروه سه اول شد و هادی رحیمی در زیر گروه ۴ با زمان ۴۹:۰۹ ثانیه در رده دوم جای گرفت.در مجموع دور مقدماتی زمانی دوم شد و صعود کرد اما رحیمی در رده ۱۰ قرار گرفت و حذف شد.

* پرتاب وزنه زنان :
۱- صفیه برهانووا از ازبکستان ۱۶.۸۰ متر
۲- کا بیان از چین ۱۶.۶۰
۳- لین چیا یینگ از چین تایپه ۱۶.۵۲

* دو ۶۰ متر بامانع زنان :
۱- شوی جیائو وو از چین ۸:۰۲ ثانیه
۲- آناستاسیا پیلیپنکو از قزاقستان ۸:۲۷
۳- سون یاووی از چین ۸:۳۷

* دو ۱۵۰۰ متر زنان :
۱- مریم جمال از بحرین ۴:۱۹:۴۲ دقیقه
۲- بلایه بتلم از امارات ۴:۱۹:۸۳
۳- ویکتوریا پولیودینا از قزقیزستان ۴:۲۵:۳۶

* دو ۱۵۰۰ متر مردان :
۱- محمد القرنی از قطر ۳:۴۸:۷۹ دقیقه
۲- حمزه درویش از قطر ۳:۴۹:۵۵
۳- عمر الرشیدی از کویت ۳:۵۰:۷۹
۴- حسین کیهانی از ایران ۳:۵۰:۸۰
علی فهیمی از ایران نیز با زمان ۳:۵۵:۴۱ دقیقه ششم شد.

* پرش طول مردان :
۱- صالح الحداد از کویت ۷.۹۴ متر
۲- محمد ارزنده از ایران ۷.۸۰
۳- لی شی از چین ۷.۷۶

* پرش با نیزه مردان :
۱- چیا هان سیه از چین تایپه ۵.۱۵ متر
۲- بو ژو از چین ۵.۱۵
۳- ریو تاناکا از ژاپن ۵.۱۵

* پرش طول زنان :
۱- یورینا هیراکا از ژاپن ۶.۳۴ متر
۲- داریا رژنیچنکو از ازبکستان۶.۳۰
۳- یان فی جیانگ از چین ۶.۲۲

* در رده بندی مدالی روز اول قطر با ۵ طلا و ۳ نقره در صدر قرار گرفت و چین با ۴ طلا ۷ نقره و ۹ برنز دوم و قزاقستان با ۴ طلا ۵ نقره و ۳ برنز سوم شدند.ایران نیز با ۲ طلا یک نقره و ۲ برنز در رده هفتم در میان ۲۸ کشور شرکت کننده جای گرفت.
نتایج رسمی روز دوم هنوز روی سایت اتحادیه دوومیدانی آسیا قرار نگرفته است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “نتایج رسمی روز اول دوومیدانی داخل سالن آسیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مطالب مرتبط:


مشترک ما شوید!

logo-samandehi