مطالب مرتبط:

پایان کار ایران در مسابقات داخل سالن آسیا با 5 مدال

ملی‌پوشان هفتگانه ایران در مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا به مدال نرسیدند تا تیم ایران با پنج مدال به کار خود پایان دهد. در ادامه دومین روز از مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا در چین، هادی سپهرزاد و عبدالجلیل توماج در ماده‌های دیگری از رشته هفتگانه مسابقه دادند که در نهایت از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

هنوز امتیازات این دو ملی‌پوش مشخص نشده است.

مصطفی ابراهیمی

همچنین تیم ۴ در ۴۰۰ ایران با ترکیب رضا قاسمی، مهدی زمانی، هادی رحیمی و علی فهیمی در خط مسابقه قرار گرفت که در نهایت با زمان ۳ دقیقه‌ و ۱۲ ثانیه و ۵۸ صدم ثانیه و با ۶ صدم ثانیه اختلاف نسبت به تیم سوم، در رده چهارم این رقابت‌ها قرار گرفت.

امروز سپیده توکلی هم در پنجگانه با امتیاز ۳۷۶۶ پنجم شد.

به این ترتیب کاروان ایران با مدال‌هایی که از روز اول این مسابقات به دست آورد یعنی دو طلا، یک نقره و دو برنز به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.

در این دوره از رقابت ها مهدی زمانی در ۴۰۰ متر مردان با رکورد ۴۸ ثانیه و ۲۵ صدم ثانیه به مدال طلا رسید و مریم طوسی هم در ماده ۴۰۰ متر زنان با رکورد زمان ۵۰ ثانیه و ۲۴ صدم ثانیه طلا گرفت. این دونده در ۶۰ متر زنان زمان ۷ ثانیه و ۵۰ صدم ثانیه را ثبت کرد و به برنز رسید.

همچنین در ۶۰ متر مردان رضا قاسمی با زمان ۶ ثانیه و ۶۸ صدم ثانیه به مقام سوم ۶۰ متر دست یافت.محمد ارزنده هم با رکورد ۷ متر و ۸۰ سانتی متر را ثبت کرد و با شکستن رکورد پرش طول داخل سالن ایران مدال نقره را از آن خود کرد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “پایان کار ایران در مسابقات داخل سالن آسیا با ۵ مدال”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi