مطالب مرتبط:

دونده همدانی شایسته حضور در مسابقات داخل سالن آسیا بود

ˈمسعود بنوانˈ روز جمعه در گفت وگو خبرنگارایرنا افزود: عالمی در مسابقات دو و میدانی داخل سالن دهه فجر در ماده ۸۰۰ متر دوم شد و در حالی که طبق اعلام قبلی انتظار می رفت که وی به مسابقات آسیایی اعزام شود اما از سوی کمیته فنی فدراسیون از فهرست نفرات اعزامی حذف شد.

وی اضافه کرد: عالمی با وجود قرار گرفتن در رتبه دوم این ماده ورودی آسیایی را کسب کرده بود اما گویا به دلیل کمبود اعتبار و عدم اطلاع رسانی مناسب در حدنصاب دقیق رکوردها نتوانست در فهرست اعزامی به این مسابقات قرار بگیرد.

بنوان تصریح کرد: البته فدراسیون قول داد تا عالمی به رقابت های جایزه بزرگ آسیا که قرار است اردیبهشت ماه سال آینده در کشور چین برگزار شود، در فهرست نفرات اعزامی قرار دهد.

مصطفی ابراهیمی

دبیر هیات دو ومیدانی همدان خاطرنشان کرد: عالی عالمی یکی از استعدادهای خوب دو ومیدانی کشور به شمار می رود که دارای چندین عنوان قهرمانی ملی و بین المللی است و از وی خواسته ایم که برای حضور قدرتمند در مسابقات آینده تمرین مستمر داشته باشد.

وی یادآور شد: عالمی در مسابقات دهه فجر امسال با چند صدم ثانیه اختلاف نسبت به مصطفی ابراهیمی دونده خراسانی در جای دوم قرار گرفت در حالیکه اگر در گام های پایانی بیشتر تلاش می کرد چه بسا عنوان قهرمانی را به دست آورده بود.

وی افزود: البته حضور در مسابقات جایزه بزرگ آسیا نیز از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که جوایز ارزنده این مسابقات باعث می شود تا دونده های این قاره با آمادگی بسیار مطلوب به این مسابقات عزیمت کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دونده همدانی شایسته حضور در مسابقات داخل سالن آسیا بود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi