مطالب مرتبط:

افشین داوری: بیش از ۲ میلیارد تومان بدهی داریم

افشین داوری گفت‌ : چهارشنبه هفته جاری تیم ملی دوومیدانی ایران شامل ۱۱ ورزشکار جهت حضور در مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا عازم چین می‌شود.

وی در مورد پیش‌بینی خود از این رقابت‌ها تصریح کرد: پیش‌بینی خاصی را نمی‌توان در مورد این رقابت‌ها انجام داد اما رکوردهای بچه‌ها با توجه به اردوهایی که در این مدت برگزار شده بهتر از ادوار گذشته است. با این شرایط قطعا رکوردهای بهتری نسبت  به دوره قبل به ثبت می‌رسد، البته تعداد مدال‌ها هم به شرایط مسابقات و ترکیب نفرات شرکت کننده بستگی دارد. به نظرم با توجه به برگزاری اردوهای به موقع و توسعه رکوردهای ورزشکاران مدال‌های خوبی نصیب ورزشکاران کشور خواهد شد.

داوری

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد بدهی‌های این فدراسیون یادآور شد: هزینه امسال ما در فدراسیون دوومیدانی ۵ میلیارد و ۳۱۰ میلیون تومان تا پایان سال است. این مبلغ با در نظر گرفتن ۲ مسابقه برون مرزی پیش‌رو و حقوق مربیان خارجی است. از این مبلغ تا به امروز حدود ۲ میلیارد و ۲۲۹ میلیون تومان را پرداخت کرده‌ایم که حدود ۲ میلیارد و ۷۳۶ میلیون تومان هم بدهی داریم.

وی اضافه کرد: کل پرداختی‌های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک با هم یک میلیارد بوده و خودمان هم تا امروز یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان به فدراسیون پول تزریق کرده‌ایم. تا امروز بیش از ۲ میلیارد روی زمین مانده است و باید دید تکلیف آن چه می‌شود.

داوری ادامه داد: چاره‌ای جز برگزاری اردوها نداشتیم و اگر می‌خواستیم تعطیل‌شان کنیم مطمئنا این همه بدهی‌ هم نداشتیم اما باید اردوها را برگزار می‌کردیم و به مسابقات می‌رفتیم. برنامه‌های ما از ابتدای سال پیش‌بینی شده بود. ما فکر می‌کردیم وزارت ورزش طبق روال یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به ما بودجه می‌دهد و کمیته ملی المپیک هم یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک خواهد کرد. در نهایت امیدوارم بودیم خودمان هم ۲ میلیارد به فدراسیون تزریق کنیم که متاسفانه چنین نشده است. این میزان بدهی‌ واقعا آزار دهنده است.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “افشین داوری: بیش از ۲ میلیارد تومان بدهی داریم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi