مطالب مرتبط:

لیلا رجبی به بلاروس می‌رود

ملی پوشان دو و میدانی ایران این روزها به صورت جداگانه خود را برای حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون آماده می کنند و تعدادی از آنها با تمرین زیرنظر مربیان خارجی سعی در حضوری بهتر و قوی تر در این رقابت ها دارند

سجاد مرادی ملی پوش ماده های دوی ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر ایران به همراه بردارش امیر مرادی زیرنظر سمیرخدار مربی الجزایری تمرین می کند و احسان حدادی ملی پوش پرتاب دیسک ایران زیرنظر مازخوف مربی روس خود در جزیره کیش تمرینات خود را پیگیری می کند و در ادامه نیز قرار است تمرینات خود را با مربی اصلی اش یعنی کیم بوخنسوف روس ادامه دهد. ضمن اینکه محمد ارزنده ملی پوش پرش طول و کیوان قنبرزاده ملی پوش پرش سه گام نیز زیرنظر مربی اوکراینی خود، ایگور پاگلین تمرینات خود را انجام می دهد.

لیلا رجبی

با این حال تعدادی از ورزشکاران دو و میدانی هستند که هنوز مربی ندارند و در تلاش هستند تا زیرنظر یک مربی خوب بتوانند کار خود را دنبال کنند. یکی از این ورزشکاران لیلا رجبی ملی پوش بلاروسی الاصل پرتاب وزنه بانوان ایران است که مربی ندارد و تنها در کنار همسر خود پیمان رجبی کارش را ادامه می دهد اما رجبی در تلاش است تا قبل از بازی های آسیایی اینچئون، به بلاروس سفر کرده و اردویی را زیرنظر مربی بانوان پرتاب وزنه این کشور برگزار کند تا برای بازی های آسیایی آماده شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “لیلا رجبی به بلاروس می‌رود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi