مطالب مرتبط:

برنامه چندماهه احسان حدادی

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن احتمالا از اواخر اردیبهشت اردوی خود را در آلمان برگزار می‌کند. احسان حدادی درباره وضعیت تمرین خود در کیش اظهار کرد: تمرینات بسیار سنگینی دارم و حدود هفت ساعت در صبح و بعد از ظهر تمرین می‌کنم. البته هنوز در فصل بدنسازی هستم که این تمرینات تا پایان فروردین ادامه دارد.

حدادی با بیان این که با “کیم بوخونسوف” در تماس است، افزود: “کیم” هنوز نمی‌تواند به ایران بیاید و اگر برای تمرین به اروپا برویم او می‌تواند در تمریناتم حضور داشته باشد. حدادی از ادامه تمریناتش در آلمان خبر داد و گفت: احتمالا از اواخر اردیبهشت تمریناتم را در آلمان ادامه می‌دهم و امیدوارم که شرایط مهیا باشد تا بتوانم در این کشور اردو بزنم.

احسان حدادی

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن درباره حضورش در مرحله جدید لیگ “الماس” هم گفت: امسال هفت مرحله لیگ الماس در رم، نیویورک، سوئیس، موناکو، بیرمنگام و بروکسل برگزار می‌شود که اگر مشکل خاصی پیش نیاید در این لیگ شرکت می‌کنم چون امسال سال خوبی است و اگر تمرکز کنم می‌توانم در این رقابت‌ها نتیجه‌ بگیرم. پیش از حضور در لیگ الماس احتمالا در مسابقات “سن دیگو” آمریکا شرکت می‌کنم. این مسابقات در اواسط اردیبهشت برگزار می‌شود که با توجه به شرایط آب و هوایی مطلوب و این که مسابقات جهانی هم پیش‌رو نداریم بیشتر پرتابگران در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند. حضور در رقابت‌های آمریکا اولین مسابقاتم در فصل جدید دوومیدانی خواهد بود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “برنامه چندماهه احسان حدادی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi