مطالب مرتبط:

اختلافی با خراسان نداریم/مجمع انتخاباتی باید قانون‌مدار باشد

رییس فدراسیون دوومیدانی وضعیت هیات دوومیدانی خراسان رضوی را تشریح کرد.

افشین داوری ، درباره نامشخص بودن وضعیت هیات دوومیدانی خراسان رضوی، گفت: پیش از این سرپرستی را برای این هیات در نظر گرفتیم اما این فرد پیش از این که کار خود را آغاز کند به خواست خود از این مسئولیت کنار رفت. پس از آن اعلام کردیم که به جای در نظر گرفتن سرپرست دیگری بهتر است ثبت‌نام از کاندیداها انجام و انتخابات هیات برگزار شود.

داوری

وی افزود: اما برای این انتخابات اعضای مجمعی که معرفی شدند، با مقررات اساسنامه مغایرت داشت، یعنی بر اساس اساسنامه به طور مثال باید برترین ورزشکار سال استان به عنوان عضو مجمع در این جلسه حضور داشته باشد و ورزشکاری که استان معرفی می‌کرد دارای این شرایط نبود.
داوری خاطر نشان کرد: ما تذکرات لازم را در این باره به مسئولان استان ارائه دادیم و گفتیم که مجمع انتخاباتی باید قانونمدار باشد.

رییس فدراسیون دوومیدانی افزود: در حال حاضر با مدیر کل اداره ورزش استان به توافق رسیده‌ایم و پیش از این اختلافی نبوده، تنها بحث مربوط به معرفی اعضای مجمع انتخابات هیات استان بود.

وی در پاسخ به این که دلیل کنار رفتن سرپرست هیات دوومیدانی این استان چه بود؟ گفت: علت این که چرا سرپرست مورد نظر قبل از شروع کارش از مسئولیت خود کنار رفت را نمی‌دانم، اما این سرپرست از سوی اداره کل ورزش استان پیشنهاد شده بود و فدراسیون هم او را پذیرفت. حتی وقتی از سمت خود استعفا داد با او تماس گرفتم و او هم عذرخواهی کرد که نمی‌تواند این مسئولیت را بپذیرد.

داوری افزود: در یکی، دو هفته‌ آینده مجمع انتخاباتی هیات استان خراسان رضوی برگزار می‌شود و دیگر بحث گذاشتن سرپرست مطرح نیست مگر آن که دوباره بتوانیم فرد توانمندی را برای سرپرستی در این هیات معرفی کنیم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “اختلافی با خراسان نداریم/مجمع انتخاباتی باید قانون‌مدار باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi