مطالب مرتبط:

آخرین فرصت برای کسب ورودی جهانی

یازده دوومیدانی کار ایران بامداد روز ۲۳ بهمن ماه ایران را به مقصد چین ترک خواهند کرد تا در مسابقات داخل سالن آسیا حضور داشته باشند و آخرین شانس خود را برای کسب رکورد ورودی رقابتهای داخل سالن جهان در لهستان بیازمایند. رقابتهای دخل سالن آسیا در شهر “هان جو” چین به مدت دو روز (۲۶ و ۲۷ بهمن ماه) و دو دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

نمایندگان کشورمان پیش از این در مسابقات داخل سالن دهه مبارک فجر که در تاریخ سوم و چهارم بهمن ماه در مجموعه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، موفق به کسب حد نصاب تعیین شده از سوی کمیته فنی فدراسیون، برای حضور در مسابقات آسیایی شده‌اند.

 دوومیدانی داخل سالن

تیم اعزامی کشورمان متشکل از، علی فهیمی و حسین کیهانی(دوندگان ۱۵۰۰ متر)، هادی رحیمی و مهدی زمانی(دوندگان ۴۰۰ متر)، میلاد سیار( دونده ۶۰ متر مانع)، هادی سپهرزاد و عبدالجلیل توماج(ورزشکاران هفتگانه)، محمد ارزنده( پرش طول)،رضا قاسمی (دونده ۶۰متر)، مریم طوسی (دونده ۶۰ متر) و سپیده توکلی (ورزشکار پنجگانه) در بخش زنان هستند.

در میان دوومیدانی کاران حاضر در رقابتهای داخل سالن آسیا تنها رضا قاسمی با زمان ۶ ثانیه و ۶۰ صدم ثانیه(بیست و دومین دوره مسابقات دهه فجر) رکورد ورودی مسابقات جهانی را کسب کرده است.

لیلا رجبی و حسن تفتیان نیز از ورزشکارانی هستند که موفق به کسب رکورد ورودی مسابقات داخل سالن جهانی شده‌اند، اما تیم ملی کشورمان را در رقابت های آسیایی همراهی نخواهند کرد. لیلا رجبی با پرتاب ۱۸ متر و ۱۸ سانتی متری رکورد ورودی جهانی(۱۷ متر و ۸۰ سانتی‌متر) را به دست آورده است. حسن تفتیان نیز با زمان ۱۰ ثانیه و ۱۵ صدم ثانیه در ماده دو ۱۰۰ متر مجوز رقابتهای داخل سالن جهانی را کسب کرده است.

ملی‌پوشان کشورمان را تیمور غیاثی به عنوان سرمربی و افشین داوری به عنوان سرپرست همراهی خواهند کرد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “آخرین فرصت برای کسب ورودی جهانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi