مطالب مرتبط:

حضور 24 تیم در مسابقات دوومیدانی داخل سالن دهه فجر

رقابت های دوومیدانی داخل سالن به مناسبت دهه فجر از امروز(پنج شنبه) با حضور ۲۴ تیم در دو بخش زنان و مردان در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران آغاز می شود.
در این رقابت ها علاوه بر ۲۳ تیم ایرانی، یک تیم کویتی شامل سه ورزشکار نیز شرکت می کند.

این مسابقه ها در دو بخش زنان و مردان و با حضور دوومیدانی کاران برتر سراسر کشور در روزهای سوم و چهارم بهمن ماه در دو نوبت صبح (زنان) و عصر (مردان) برگزار خواهد شد.

دوومیدانی کاران در مواد ۶۰، ۴۰۰، ۸۰۰، هزار و ۵۰۰ و سه هزار متر و۶۰ متر با مانع و پرش های ارتفاع، طول، سه گام و نیزه (ویژه مردان) و همچنین در مواد پرتاب وزنه، هفتگانه (مختص مردان)، پنجگانه (زنان) و ۴ در ۴۰۰ متر با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت

براساس این گزارش، در رقابت های داخل سالن دهه فجر، در بخش زنان پنج تیم ثامن الحجج، مقاومت، گلستان، سفیر فارس و منتخب استان ها حضور خواهند داشت.

دوومیدانی داخل سالن

تیم منتخب استان ها شامل ورزشکارن برتر سال ۹۲ در مواد مختلف هستند که از سوی فدراسیون برای حضور در این رقابت ها دعوت شده اند.

این تیم متشکل از الهه سیفی (خراسان رضوی)، حمیده اسماعیل نژاد ( خراسان رضوی)، شهلا محمودی ( قزوین)، شهناز جعفری ( قم)، حدیثه احمدی (اردبیل)، سمیه شمس (همدان)، ثنا دادرس (تهران)، هانیه ثمری (تهران)، آناهیتا سلطانی(البرز) و لیلا رجبی( تهران) است.

در بخش مردان هم ۱۸ تیم از استان های قم، کردستان، تهران، خوزستان، کرمانشاه، سمنان، آذربایجان غربی، لرستان، گلستان، بوشهر، همدان، قزوین، گیلان، اصفهان، زنجان، البرز، مازندران و فارس با یکدیگر به رقابت خواهد پرداخت.

با توجه به اینکه تنها ماده دو ۶۰ متر در دو مرحله مقدماتی و نهایی برگزار می شود، در مرحله نهایی دوی ۶۰ متر و ۶۰ متر با مانع تنها هشت ورزشکار برتر دور مقدماتی حضور خواهند داشت.

بر اساس اعلام کمیته فنی، ورزشکارانی که در این رقابت ها رکورد های تصویب شده از سوی کمیته فنی را کسب کنند، مجوز حضور در رقابت های داخل سالن آسیا (بهمن ماه ۹۲- چین) را کسب خواهند کرد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “حضور ۲۴ تیم در مسابقات دوومیدانی داخل سالن دهه فجر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi