مطالب مرتبط:

دوومیدانی‌کاران غایب در مسابقات دهه فجر


مسابقات دوومیدانی دهه فجر در غیاب احسان حدادی، برادران صمیمی،‌ سجاد مرادی، حسن تفتیان، محمدارزنده و سجادهاشمی برگزار می شود.

مسابقات دوومیدانی دهه فجر که امسال قرار است به شکل مسابقات قهرمانی کشور در روزهای سوم و چهارم بهمن برگزار شود، غایبان سرشناسی خواهد داشت.

سجاد مرادی از جمله غایبان این رقابت هاست که این روزها با “خدار” مربی الجزایری خود در اصفهان تمرین می کند تا برای حضور در بازی های آسیایی آماده شود.

رقابت های دهه فجر به جزء رشته پرتاب وزنه در سایر رشته های پرتابی برگزار نمی شود، به همین دلیل احسان حدادی و برادران صمیمی هم در این رقابت ها حضور نخواهند داشت.

حدادی که در کیش اردو زده تا پایان سال در جنوب کشور تمریناتش را ادامه می دهد و محمد و محمود صمیمی زیر نظر عباس صمیمی در قشم اردو زده اند تا برای بازی های آسیایی آماده شوند.

پرتاب دیسک

اما محمد ارزنده ملی پوش پرش طول ایران هم که بیش از دو هفته است آسیب دیده است احتمال دارد در مسابقات دهه فجر شرکت نکند. این پرنده که خود را برای مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا آماده می کند چندی پیش در زمان تمرین از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد.

او در این رابطه به ایسنا گفت: می خواهم با داوری، رییس فدراسیون صحبت کنم تا در صورت موافقت در مسابقات دهه فجر حضور نداشته باشم، چون ممکن است، دچار آسیب دیدگی شدیدتری شوم و مسابقات قهرمانی آسیا یا حتی بازی های آسیایی را از دست بدهم.

سجاد هاشمی، ملی پوش دوی ۴۰۰ متر ایران هم دیگر غایب رقابت های دوومیدانی دهه فجر است. او که تمریناتش را نسبت به دیگر دوومیدانی کاران دیرتر آغاز کرده پیش از این اعلام کرده بود که تنها در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا حضور خواهد داشت و تا رقابت های آغاز فصل در مسابقه دیگری شرکت نمی کند.

حسن تفتیان، رکورددار دوی سرعت ایران هم می گوید که مربی اش صلاح دانسته در مسابقات دهه فجر شرکت نکند تا برای مسابقات داخل سالن جهان آماده شود. او که این روزها در آکادمی ملی المپیک به همراه رضا قاسمی و دیگر ملی پوشان اردو زده است، به ایسنا گفت: اگر در مسابقات دهه فجر شرکت کند،‌ یک ماه از فصل بدنسازی خود را در مسابقه خواهد گذراند، در حالی که باید در این زمان بیشتر برای حضور در مسابقات جهانی آماده شود.

تفتیان در نظر دارد پیش از اعزام به مسابقات جهانی که در اواخر بهمن ماه برگزار می شود، اردویی را هم در کیش داشته باشد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دوومیدانی‌کاران غایب در مسابقات دهه فجر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi