نتایج مسابقات انتخابی تیم های نوجوانان و جوانان


مرحله نخست مسابقات انتخابی تیم های نوجوانان و جوانان روز جمعه ۲۷ دی ماه در مجموعه آفتاب تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، در این رقابتها ۲۹ نوجوان و ۳۰ جوان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دوومیدانی کاران در ۱۴ ماده، دو ۶۰ متر، دو ۴۰۰ متر، دو ۸۰۰ متر، دو ۱۵۰۰ متر، دو ۳۰۰۰ متر، دو ۶۰ متر با مانع، پرش ارتفاع، پرش با نیزه، پرش طول، پرش سه گام، پرتاب وزنه (در داخل سالن)، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه و پرتاب چکش (خارج سالن) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

پرش ارتفاع

علاوه بر ورزشکارانی که از سوی فدراسیون دعوت شده بودند، جوانان و نوجوانان دیگری نیز به نمایندگی از استان خود در این مسابقات حاضر شدند.

با توجه به اینکه این مسابقات با هدف تعیین ترکیب تیم های جوانان و نوجوانان جهت حضور در اردوهای آماده سازی برگزار شد، نام اردونشینان پس از بررسی در کمیته فنی، از سوی سایت رسمی فدراسیون دوومیدانی اعلام خواهد شد.

 اسامی دوومیدانی کاران نخست این رقابت در مواد مختلف به شرح زیر است:

·         در بخش نوجوانان:

در ماده دو ۶۰ متر: رامین هراتی از خراسان رضوی با زمان ۷ ثانیه و ۲۸ صدم ثانیه.

در ماده دو ۶۰ متر مانع: سجاد گنج غفاری از کرمان با زمان ۸ ثانیه و ۴۹ صدم ثانیه.

در ماده دو ۴۰۰ متر: جواد شوریابی از خراسان رضوی با زمان ۵۱ ثانیه ۵۹ صدم ثانیه.

در ماده دو ۸۰۰ متر: مرتضی یاری از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۳ ثانیه و ۱۱ صدم ثانیه.

در ماده دو ۱۵۰۰ متر: ایمان طالبی رسا از همدان با زمان ۴ دقیقه و ۲۵ ثانیه و ۹۸ صدم ثانیه.

در ماده دو ۳۰۰۰ متر: محمد حسین علیخانی از تهران با زمان ۹ دقیقه و ۴۹ ثانیه و ۲۹ صدم ثانیه.

در ماده پرش طول: میثم عبداله پور از قزوین ۶ متر و ۷۰ سانتی متر.

در ماده پرش سه گام: سید هادی مداحی از گلستان ۱۳ متر و ۳۰ سانتی متر.

در ماده پرش ارتفاع: آریان زرعکانی از تهران ۲ متر.

در ماده پرتاب دیسک: سجاد زارع از خراسان رضوی ۴۳ متر و ۲۹ سانتیمتر.

در ماده پرتاب وزنه: اسماعیل روحی از گلستان ۱۲ متر و ۹۴ سانتی متر.

در ماده پرتاب نیزه: دانیال کاووسی از گلستان ۶۸ متر و ۸۰ سانتی متر.

در ماده پرتاب چکش: اکبر هلالی از آذربایجان غربی ۴۲ متر و ۲۴ سانتی متر.

· در بخش جوانان:

در ماده دو ۶۰ متر: محمد حسین ابارقی از کرمان با زمان ۶ ثانیه و ۸۲ صدم ثانیه.

در ماده دو ۶۰ متر مانع: محمد امین برزی از اصفهان با زمان ۸ ثانیه و ۲۸ صدم ثانیه.

در ماده دو ۴۰۰ متر: حسین درویشی از هرمزگان با زمان ۵۱ ثانیه و ۴۲ صدم ثانیه.

در ماده دو ۸۰۰ متر: مصطفی حسین پور از خراسان رضوی با زمان ۲ دقیقه و ۱ ثانیه و ۲۷ صدم ثانیه.

در ماده دو ۱۵۰۰ متر: کیوان چوبان از قزوین با زمان ۴ دقیقه و ۲۵ ثانیه و ۱۵ صدم ثانیه.

در ماده دو ۳۰۰۰ متر: محمد رضا محمدی از تهران با زمان ۹ دقیقه و ۴ ثانیه و ۵۰ صدم ثانیه.

در ماده پرش طول: امین شعبانلو از تهران ۶ متر و ۳۲ سانتی متر.

در ماده پرش نیزه : امیر سرایی از فارس ۴ متر و ۲۰ سانتی متر.

در ماده پرش سه گام: هومن کاظمی از البرز ۱۲ متر و ۹۶ سانتی متر.

در ماده پرش ارتفاع: رضا سلیمی از لرستان ۲ متر و ۳ سانتی متر.

در ماده پرتاب نیزه دانیال کاووسی از گلستان ۶۳ متر و ۹ سانتی متر.

در ماده پرتاب چکش: فرهاد امیری از گلستان ۵۸ متر و ۱۳ سانتی متر.

در ماده پرتاب دیسک: سعید همایی از اصفهان ۴۴ متر و ۳۸ سانتی متر.

در ماده پرتاب وزنه: شاهین جعفری از تهران ۱۸ متر و ۱۴ سانتی متر.

برچسب ها

0 دیدگاه در “نتایج مسابقات انتخابی تیم های نوجوانان و جوانان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مطالب مرتبط:


مشترک ما شوید!

logo-samandehi