مطالب مرتبط:

دوی صحرانوردي جانبازان و ايثارگران و فرزندان شاهد مشهد

مسابقه دوی صحرانوردی جانبازان و ایثارگران و فرزندان شاهد در مشهد برگزار  شد

مسئول تربیت بدنی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی از برگزاری مسابقه دو صحرانوردی جانبازان و ایثارگران و فرزندان پسر خانواده های شاهد و ایثارگر مشهد اظهار کرد: جانبازان سالم تن و ایثارگرانی که توانایی حضور در مسابقات دو میدانی را دارند و همچنین فرزندان شاهد و ایثارگران مشهد در این مسابقه شرکت کردند.

هاشم صیامی ، گفت: صبح روز پنج شنبه ۲۶ دی ماه مسابقه دوی صحرانوری جانبازان و ایثارگران و فرزندان پسر خانواده های شاهد و ایثارگر، در مشهد برگزار  شد.

وی با بیان اینکه  ۳۰۰ نفر از جانبازان و ایثارگران یا فرزندان پسر خانواده های شاهد و ایثارگر مشهد به منظور شرکت در این مسابقه ثبت نام کردند گفت: این مسابقه که به طول سه کیلومتر برگزار  شد با حضور جانبازان و ایثارگران سالم تن یا فرزندان پسر خانواده های شاهد و ایثارگر مشهد برگزار  شد.

وی افزود: نفرات برتر این مسابقه در بهمن ماه سال جاری و همزمان با دهه مبارک فجر در مسابقات دوی صحرانوردی استان که در شهرستان درگز برگزار می شود حضور خواهد یافت.

80971876-5374869

مسئول تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: تربیت بدنی بنیاد شهید از ابتدای سال جاری تا کنون هشت برنامه ورزشی در رشته های مختلف را برای جانبازان و خانواده های شاهد و ایثارگر برگزار کرد ه است.

وی افزود: این مسابقه دوی صحرانوردی  ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح پنجشنبه و به طول سه کیلومتر از کوهسنگی مشهد برگزار شد.

مسابقه دو ی صحرانوردی جانبازان سالم تن و فرزندان شاهد صبح امروز همزمان با آغاز هفته وحدت در کوهسنگی مشهد برگزار شد و در پایان این مسابقه شرکت کنندگان ضمن حضور بر سر مزار شهدای گمنام جبل النور کوهسنگی مشهد با نثار گل یاد و خاطره شهدا انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

مسابقه دو صحرانوردی که صبح پنجشنبه و به مناسبت هفته وحدت در کوهسنگی مشهد آغاز شده بود با شناخت نفرات برتر در هر گروه پایان یافت.

در این مسابقه که با حضور حدود ۳۰۰ جانباز ایثارگر و فرزندان شاهد مشهد برگزار شد شرکت کنندگان به پنج گروه تقسیم شدند که نفرات برتر در هر گروه جوایز ارزنده ای دریافت کردند.

در گروه جانبازان بزرگسال این مسابقه کاظم سیادی، صفر دلاور و نعمت الله قربانی به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند همچنین در رده سنی جانبازان سالمند نیز علی اکبر بروشکی، علی خاک و برات محمد دوست در جایگاه اول تا سوم این مسابقه قرار گرفتند.

عبدالله دور اندیش، محمد رضا جوادی و حسن صادیقی گل چشمه نیز در رده سنی جانبازان میانسال به ترتیب اسامی موفق به کسب مقام اول تا سوم این مسابقه شدند.

همچنین در رده سنی بزرگسال فرزندان شاهد و ایثارگران مشهد نیز وحید دولابی نیا، مهدی قاسمی، مسعود شهابی نیز به ترتیب به مقام اول تا سوم این مسابقه دست یافتند.

در رده سنی جوانان فرزندان شاهد و ایثارگر، نیز علیرضا عاشوری، جواد محمدی و حمید شانسی دار در جایگاه اول تا سوم این مسابقه قرار گرفتند.

همچنین در پایان این مسابقه به ۴۰ نفر از شرکت کنندگان جوایز ارزنده ای از جمله چند دستگاه دوچرخه اهداء شد.

همه شرکت کنندگان در این مسابقه در پایان مراسم با حضور بر سر مزار شهدای گمنام جبل النور کوهسنگی مشهد علاوه بر غبار روبی مزار شهدا با اهداء گل یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “دوی صحرانوردی جانبازان و ایثارگران و فرزندان شاهد مشهد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi