مطالب مرتبط:

میلاد دریساوی مرد برتر سال 92 پرش سه گام کشور شد

علی رضایی ،گفت: خوشبختانه در بین برترین‌های رشته‌های مختلف دو و میدانی از سوی فدراسیون دو و میدانی کشورمان، چند نماینده قم حضور دارند و این مهم موجب سربلندی قم در این رشته ورزشی است.

وی ادامه داد: در اعلام برترین‌های دو و میدانی کشور در سال ‌جاری بر اساس عملکرد دو و میدانی‌کاران در مواد و رشته‌های مختلف در میادین متعدد از جمله رقابت‌های لیگ دو و میدانی باشگاه‌های کشور و مسابقات قهرمانی کشور در رده‌های سنی مختلف محمدحسن ربانی، میلاد دریساوی، محمدحسین اسکندری و همچنین محمد سبب کار نمایندگان قم در جمع برترین‌های کشور هستند.

دبیر هیئت دو و میدانی استان قم اضافه کرد: در رشته پرش با نیزه محمدمحسن ربانی هم به عنوان مرد سال ۱۳۹۲ پرش با نیزه کشور انتخاب و معرفی شد و هم اینکه توانست عنوان رکورددار پرش با نیزه کشور را یک بار دیگر از آن خود کند.

وی عنوان داشت: همچنین در رشته پرش سه گام میلاد دریساوی که سال ۹۱ توانست عنوان نفر دوم برترین‌های پرش سه گام کشور در سال ۱۳۹۱ را از آن خود کند و یکی از امیدهای آینده‌دار دو و میدانی قم برای کسب مدال از میادین مهم لقب بگیرد در سال جاری موفق به کسب عنوان مرد سال ۹۲ پرش سه گام کشور شد.

میلاد دریساوی

رضایی در ادامه با بیان اینکه دو و میدانی‌کار قمی از سوی فدراسیون دو و میدانی کشورمان در جمع برترین‌های پرش با نیزه، پرش سه گام، پرتاب وزنه و ۴۰۰ متر با مانع کشور قرار گرفته است، اضافه کرد: از سوی فدراسیون دو و میدانی برترین‌های دو و میدانی ایران در سال ۹۲ در حالی معرفی شدند که میلادی دریساوی دو و میدانی‌کار استان قم با رکورد ۱۶.۰۶ رشته پرش سه گام که در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور که شهریور ماه سال جاری در مجموعه ورزشی انقلاب تهران به نام خود ثبت کرد، در صدر برترین‌های این رشته قرار دارد.

وی یاد آور شد: این در حالی است که در رده بندی رشته پرش سه گام بعد از میلاد دریساوی ورزشکار ارزنده استان قم، سیامک میری طبق اعلام فدراسیون دو و میدانی با ۱۵.۰۷ در جایگاه دوم قرار دارد و سینا لطفی با ۱۵.۴ رتبه سوم را در اختیار دارد.

دبیر هیئت دو و میدانی استان قم در پایان اظهار داشت: در این رده بندی هاتف فلاحتی، ادریس فائزی، حمید قرنجیک، صادق حسینی، جواد عبیدی و عباس باغی به ترتیب رده‌های چهارم تا دهم رده بندی برترین‌های پرش سه گام سال ۹۲ کشور را به خود اختصاص داده‌اند

برچسب ها

0 دیدگاه در “میلاد دریساوی مرد برتر سال ۹۲ پرش سه گام کشور شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi