مسابقات انتخابی تیم نوجوانان و جوانان برگزار می شود

اولین مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان کشور روز جمعه ۲۷ دی ماه برگزار می شود.

به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی وبه گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، اولین مرحله رقابتهای انتخابی تیم نوجوانان و جوانان دوومیدانی کشور روز جمعه ۲۷ دی ماه جاری، در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود.

در این رقابتها که با هدف انتخاب دوومیدانی کاران تیم جوانان (متولدین ۱۱/۱۰/۷۳ لغایت ۱۰/۱۰/۷۵) و نوجوانان (متولدین ۱۱/۱۰/۷۵ لغایت ۱۰/۱۰/۷۷)، جهت برگزاری اردوهای آماده سازی برپا می شود، ۳۰ ورزشکار جوان و ۲۸ دوومیدانی کار نوجوان حضور خواهند داشت.

نوجوانان و جوانان دوومیدانی کاردر ۱۴ ماده، دو ۶۰ متر، دو ۴۰۰ متر، دو ۸۰۰ متر، دو ۱۵۰۰ متر، دو ۳۰۰۰ متر، دو ۶۰ متر با مانع، پرش ارتفاع، پرش با نیزه، پرش طول، پرش سه گام، پرتاب وزنه (در داخل سالن)، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه و پرتاب چکش (خارج سالن) با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و هر ورزشکار تنها مجاز به شرکت در یک ماده رقابتی خواهد بود.

انتخابی نوجوانان و جوانان

بر اساس بخشنامه فدراسیون دوومیدانی، علاوه بر اسامی ورزشکاران دعوت شده از سوی فدراسیون، استانهایی که در رقابتهای قهرمانی کشور سال ۹۲ موفق به کسب مقام های اول تا ششم شده اند مجاز به اعزام ۲ ورزشکار و دیگر استانها مجاز به اعزام یک دوومیدانی کار می باشند.

اسامی ورزشکاران دعوت شده از سوی فدراسیون، جهت حضور در اولین مرحله رقابتهای انتخابی تیم ملی، به تفکیک رده های جوانان و نوجوانان به شرح زیر می باشد:

جوانان:

احمد تقی آبادی (خراسان رضوی)، سام صفری، محمد امینی برزی، سعید همایی و علی رمضانی(اصفهان)، محمد حسین ابارقی(کرمان)، سپهر اسد، محمد رسولی نیا، محمود رضا مشتاق و امید سرایی(فارس)، محمد جمشید زار و بابک کرمی(کرمانشاه)، علی سالاری(هرمزگان)، کیوان چوبان(آذربایجان شرقی)، طاها غفاری(کردستان)، رضا ملک پور(قم)، سیاوش سلیمی(لرستان)، میلاد میری، شایان نیرومند و شاهین جعفری(تهران)، حسن میهن دوست و جواد عبیدی(بوشهر)، عباس باغی(یزد)، سید عماد عقیلی، دانیال کاووسی و فرهاد امیری(گلستان)، سامان پاکباز، میلاد کریمیان و عنایت وفابین(کهکیلویه و بویر احمد، حامد زهدی(همدان).

نوجوانان:

ابراهیم احمد زاده و فرید پیرزاد(اردبیل)، امیر محمد ضیایی، فاروق قوجقی و داوود قرنجیک(گلستان)، رامین هراتی، جواد شوریابی، مهدی رستمی مقدم و رامین اسماعیل زاده مقدم(خراسان رضوی)، محمد رضا رحمانی و میثم عبداله پور(قزوین)، ایمان طالبی رسا و علی مرادی(همدان) عباس باقری، امیر هزامی، سید اسماعیل موسوی و عباس باقری(خوزستان)، عطا اسدی(آذربایجان شرقی)، مبین داداشی و محمد رضا طیبی(مازنداران)، سجاد حسن بیگی(اصفهان)، مهدی نظامی(لرستان)، فرشید شبانی(هرمزگان)، محمد باقر میرزایی(مرکزی)، آریا زرعکانی(تهران)، صادق مردانی(زنجان)، محمد اسفندیاری(بوشهر)، حامد صلامی(آذربایجان غربی).

برچسب ها

3 دیدگاه در “مسابقات انتخابی تیم نوجوانان و جوانان برگزار می شود”

  1. اسدی می‌گه:

    مثل همیشه خبرهای سایت فدراسیون پر از اشتباه و غلط املایی است .
    به عنوان مثال در قسمت دعوت شده های نوجوانان سید اسماعیل موسوی از خوزستان ۲ بار تایپ شده و عباس باقری در بار دوم باقدمی تایپ شده است .
    همچنین مبین داداشی از مازندران مبینی و داود قرنجیک از گلستان داور تایپ شده است .

  2. اسدی می‌گه:

    همچنین محمد چشمه زار از کرمانشاه جمشید زار و حسین میهن دوست از بوشهر حسن و محمود رضا مشتاق طلوعی از فارس محمد رضا تایپ شده و این ها همه از اطلاعات بالای عوامل مربوط به درج این خبر در سایت فدراسیون نشات می گیرد .

  3. امیر می‌گه:

    یه عکسی چیزی از این بچه ها قرار بدید تا هم انگیزه شه برای نوجوانان هم لازم نباشه عکس خارجی قرار بدید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مطالب مرتبط:


مشترک ما شوید!

logo-samandehi