مطالب مرتبط:

مربی خارجی گران فقط برای یک دونده!

احسان مهاجر شجاعی دونده دوی ۸۰۰ متر ایران که در کارنامه ورزشی خود حضور در المپیک پکن و مدال برنز بازی های آسیایی دوحه را دارد، از برنامه های تمرینی خود برای فصل آینده در کنار مربی ایرانی می گوید.

وی در خصوص حضور مربی الجزایری دوی ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر در ایران، به عدم امکان تمرین خودش با این مربی اشاره کرد و گفت: درست نیست یک مربی خوب با این هزینه بالا به کشورمان بیاید، اما فقط یک نفر با وی کار کند. در حالی که می توان از حضور وی بیشترین استفاده را داشت و این اجازه را داد  که سایر ورزشکاران در این مواد نیز از حضورش استفاده کنند.

احسان مهاجر شجاعی

مهاجر شجاعی با اشاره به تمرینات آمادگی خود تصریح کرد: با توجه به پایان ترم دانشگاه تمریناتم را به تازگی زیر نظر ابوالفتحی مربی ام آغاز کرده ام و فعلا در اردوی آکادمی ملی المپیک تمرین می کنم.

وی عنوان کرد: رسیدن به مرحله آمادگی شرکت در بازی های آسیایی اینچوان کره جنوبی هدف من برای فصل آینده است.

دونده المپیکی ایران در خصوص عدم حضورش در بازی های آسیایی گوانگجو گفت: آسیب دیدگی و جراحی پا باعث شد که نتوانم در گوانگجو بدوم، اما در اینچوان موفق خواهم بود به شرط این  که حداقل امکانات برای من نیز فراهم باشد. در خواست زیادی از فدراسیون ندارم حداقل هزینه ای را برای مربی ام در نظر بگیرند.

برچسب ها

2 دیدگاه در “مربی خارجی گران فقط برای یک دونده!”

  1. جواد گفت:

    راست میگه خداییش احسان مهاجر حالا بیبینم سجاد سال دیگه چکار میکنه یه برنز بتونه بیاره هنر کرده

  2. ناهید گفت:

    واقعا کسی از مسئولین این نظرات قهرمانان را می خواند؟ خب راست می گه اگر اون یک نفر نتونه مدال بیاره چی میشه؟ بعد اگه قهرمان دیگه ای توی رشته آقای مرادی مدال بیاره واقعا فدراسیون باید شرمنده بشه. البته فدراسیون می تونه فقط سجاد مرادی رو بفرسته که بعد بگه همه بد بودند فقط ایشون خوب بود. البته واقعا خداکنه آقای مرادی بتونه طلا بیاره. ما که دوست داریم قهرمانامون طلا بیارن. ولی آقای مهاجر هم کاملا صحیح فرمودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi