مطالب مرتبط:

مرادی بااستعداد را به دنیا معرفی خواهم کرد

سمیر خدار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص حضورش در ایران و شناختش از کشورمان، اظهار داشت: شناخت زیادی از ایران ندارم وفقط در زمان دانشگاه در مورد ایران مطالبی خوانده بودم.

وی در خصوص شناخت خود از سجاد مرادی، ادامه داد: سجادمرادی را می‌شناسم چرا که او را در چندین مسابقه دیده‌ام. فکر می‌کنم سجاد مرادی دونده بزرگ و خوبی است. من به ایران آمده‌ام که سجاد بااستعداد را به دنیا معرفی کنم.

سمیر خدار

مربی کاپیتان تیم ملی دوومیدانی گفت: در حال حاضر میزان آمادگی مرادی مشخص نیست. باید حداقل یک ماه با او تمرین کنم تا شرایطش معلوم شود. پس از گذشت چندین جلسه تمرین همه چیز به وضوح قابل درک خواهد بود.

خدار یادآور شد: در حال حاضر شرایط تمرینی خوبی داریم. امکانات کنونی برای شروع کار مناسب است اما نکته مهم امکاناتی خواهد بود که در آینده برای او فراهم می‌شود. اگر امکانات مدنظرمان برای آینده و در زمان نزدیک به بازی‌های آسیایی به خوبی مهیا شود، قطعا مرادی رکورد یک دقیقه و ۴۴ ثانیه خود را تکرار خواهد کرد و با آن نیز می‌تواند به مدال بازی‌های آسیایی دست یابد.

وی با بیان اینکه کاپیتان تیم ملی دوومیدانی توانایی تکرار مدال طلای دوره گذشته بازی‌های آسیایی را دارد، تصریح کرد: بنا داشتیم اردویی خارج از ایران برگزار کنیم که مرادی با آن مخالفت کرد و گفت که فقط در ایران می‌تواند تمرین کند به همین دلیل تمام تمرینات ما در ایران خواهد بود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مرادی بااستعداد را به دنیا معرفی خواهم کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi