طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

داوری :دوومیدانی ما در آینده جز سه کشور برتر جهان قرار می گیرد.

 

افشین داوری در گفت و گو اختصاصی باخبرنگار ورزشی پانا گفت: ماالان دربدترین شرایط مالی قرارداریم وبه کمک وزیر محترم ورزش نیاز داریم چون الان در حال پیشرفت هستیم واگر امکانات نرسد افت خواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد:مادر تمام کشور مدارس دوومیدانی احداث کردیم و دنبال افراد با استعداد هستیم و من به شما قول میدم اگر امکانات باشد جوانانی در اینده به تیم ملی راه پیداخواهند کرد.

داوری

افزود :ما درالمپیک لندن ده ورودی گرفتیم که در نوع خودش بی نطیر بود و درالمپیک برزیل ان شالله بیشتر خواهد شد.
داوری افزود:تمام بازیکانان تیم ملی مادر اردو شهرستانها هستد که هر چقدر به بازیهای آسیای نزدیک بشویم اردوهایمان باید بیشتر شود اگر امکانات برسد.
وی خاطر نشان کرد: اگر درباره دو شغله ها قانون است باید باجدیت پیگیری شود و مثل دو سال پیش نباشد که فقط حرفش را زدندو عملی نشد.
ایشان در پایان گفت : اگر همه کمک کنیم دوومیدانی ما در اینده جز سه کشور برتر جها ن قرار می گیرد

برچسب ها

4 دیدگاه در “داوری :دوومیدانی ما در آینده جز سه کشور برتر جهان قرار می گیرد.”

 1. کاظم صحابی فرد گفت:

  آقای افشین داوری !واقعیت این است که دوومیدانی ایران به جز پرتاب دیسک و ۸۰۰متر در بقیه مواد دوومیدانی حدود ۱۰۰سال از دوومیدانی دنیا فاصله دارد، ابتدا باید این فاصله را جبران کنیم و بعد ادعای قرار گرفتن سه تیم برتر دوومیدانی جهان را مطرح کنیم به قول معرف قاچ زین رو بچسب سواری پیشکش؟

 2. جناب آقای اسدی
  با سلام وعرص ادب و احترام،
  متاسفانه دوومیدانی کاران ایران در رده های پایه از ابتدای ورود به دوومیدانی می خواهند ره صد ساله را یک شبه طی نموده و متوسل به استفاده بی رویه و نادرست از مکملها، خصوصا نوع غیر مجاز آن روی آورده و این سبب خواهد شد که رشد سریع و خوبی درردهای پایه و رکوردهای کسب شده درخور توحهی را ثبت کنند، اما عیب بزرگ آن زمانی آشکار می گردد که این نونهالان ،نوجوانان و جوانان به رده بزگسالان وارد شده و چون تا این زمان صافی تست دوپینگ نبوده ، رشد شان ملموس می باشد اما در رده بزرگسالن خصوصا حالا که تست دقیق نمونه خون انجام می شود ، می بینیم که رکورد ده و پانزده صدم ثانیه ۱۵/۱۰ ثانیه در جهانی مسکو ده ثانیه و پنجاه و هفت صدم ۵۷/۱۰ ثانیه می شود . پرتابگرزن وزنه ایران که ورودی جهانی مسکو را کسب نموده ،از ترس تست دوپینگ به بهانه آسیب دیدگی انصراف می دهد و حتی عدم حضور پرتابگر نامی دیسک ایران هم در جهانی مسکو بی ارتباط با این موضوع نیست و گرنه در بازیهای کشورهای اسلامی شرکت نمی کرد. اما سخن رییس فدراسیون که گفته اند: در آینده جز سه کشور برتر دنیا در دوومیدانی خواهیم شد، همان سنگ بزرگ برداشتن است، ما ابتدا باید در قاره کهن آسیا جز سه تیم برتر باشیم و بعد چنین ادعایی را مطرح نمایم.

 3. اسدی گفت:

  آقای صحابی فرد بحث من این است که باید پس از دوره نوجوانی این استعدادها و مربیان آنها از سوی فدراسیون و یا اسپانسرها تحت پوشش قرار گیرند تا بتوانند تا رده بزرگسالان خود را در سطح بالا نگه دارند و الا مانند هزاران استعدادی که تا به حال از بین رفته اند خواهند سوخت .

 4. آقای اسدی من با شما موافقم ، حمایت و ماندگاری استعدادها مهم تر از استعدادیابی است اما بحث سر سخنان نامعقول ،فریب دهنده و عوام پسند متولی ورزش دوومیدانی ایران است که گفته ا ند:

  دوومیدانی ایران در آینده جز سه تیم برتر جهان خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi