طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

احسان حدادی آبروی کشور را در آن‌سوی آب‌ها برد!+فیلم

 

عرش نیوز:بار دیگر اعتراض‌های   احسان حدادی، خبر‌ساز شد و این ‌بار گفت‌وگوی اعتراض‌آمیز او با بی‌بی‌سی   فارسی، موجب شد تا عده‌ای به او انتقاد کنند و شیوه او را نپسندند. حدادی   که پیش از این، یک بار از همراهی تیم ملی انصراف داده بود، این بار نیز   محقق نشدن وعده‌ها را بهانه اعتراضات خود قرار داد و در گفت‌وگو‌ با   بی‌بی‌سی فارسی آنها را بیان داشت. اتفاقی که در این هفته برای احسان حدادی  افتاد و گفت‌وگوی یک طرفه او با بی‌بی‌سی فارسی، اعتراضات فراوانی را به  دنبال خود آورد.  حدادی بر این باور است، ‌پس از آنکه در المپیک لندن مدال  نقره کسب کرده در ایران برای او «هیچ» کاری نشده است.

احسان حدادی

همه می‌دانیم  که زیر‌ساخت‌هایی ورزشی در کشور ما چندان توسعه یافته نیست و  بسیاری از  قهرمانان ما با پشتوانه استعداد و توانایی شخصی خود و نیز به  کمک‌‌ دیگر  امکانات، موفق به کسب موفقیت‌های درخور ورزشی شدند، ولی هیچ گاه  ‌این گونه نبوده که ساختار ورزش ایران «هیچ» امکاناتی در اختیار قهرمانان  نگذارده  باشد و به «هیچ» کدام از وعده‌هایش عمل نکرده باشد. همه آنهایی که   گفت‌وگوی حدادی را در بی‌بی‌سی فارسی دیده‌اند، از سخنان یک‌طرفه آقای   قهرمان کمی رنجیده شدند؛ جایی که قهرمان المپیک ایران با خیا‌لی آسوده‌‌   گفت: «من دلیلی نمی‌بینم که دیگه بخوام برای ایران مسابقه بدم»

جهت دیدن فیلم  سخنان حدادی به این آدرس مراجعه نمایید. http://www.aparat.com/dhsv

برچسب ها

یک دیدگاه در “احسان حدادی آبروی کشور را در آن‌سوی آب‌ها برد!+فیلم”

  1. amir گفت:

    با سلام وقتی طرف حقش می خواد خوب بهش بدین مگه چندتا نایب قهرمان المپیک تورشته دوومیدانی داریم البته باید گفت که آقایانی که زحمات آقای حدادی رو میگن دادیم توخواب دادن توبیداری که ما چیزدیگه ای دیدیم جز رنجش چیزی براش نیاوردن حق داره اعتراض بکنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi