طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

امیدوارم بتوانم رکورد ایران و آسیا را تغییر دهم

 

به حمایت مسولین استانی و شهری نیاز دارم/امیدوارم بتوانم رکورد ایران و آسیا را تغییر دهم

 

“سجاد هاشمی” دونده  المپیکی تبریزی و غزال تیز پای آسیا در خصوص تمرینات و آمادگی خود برای  شرکت درمسابقات آسیایی اینچوان گفت: تمرینات سبک خود از چهار هقته پیش شروع کرده ام که این هفته تمرینات تخصصی و سنگین خود را  هم آغاز کردم . امیداورم  با تمریناتی که انجام میدهم در مسابقات آسیایی به مقام قهرمانی دست پیدا کنم.
قهرمان دو میدانی آسیا در مورد حمایت مسئولین از وی برای حضور در مسابقات  آسیایی گفت: برای بازیهای آسیای انگیزه بسیار زیادی دارم ولی به حمایت  استاندار محترم و شورای شهر تبریز و شخص آقای اسبقیان نیاز دارم تا با  روحیه مضاعف تر در مسابقات شرکت کنم و برای ورزش آذربایجان آفتخار آفرینی  کنم.

سجاد هاشمی

وی اضافه کرد: صحبت هایی با برخی اعضای محترم شورای شهر تبریز در مورد  حمایت های مالی از بنده تا مسابقات آسیایی اینچوان انجام شده که در صورت مد نظر گرفتن ارزش مدال بنده برای ایران و آذربایجان میتوانم با حمایت مالی  شورا  و تامین مخارج و هزینه های اردو ها، برای مسابقات پیش رو آماده شوم و رکورد دوی ۴۰۰ متر ایران را در آسیا ارتقا دهم.

سجاد هاشمی در خصوص “ایوب دادروان” مربی اختصاصی خود نیز گفت: وی مربی  بسیار خوبی است و تمرینات مدرن و به روزی را برایم در نظر میگیرد که در  روزهای گذشته برنامه های تمریناتم را در اختیار فدارسیون دومیدانی قرار  داده است و مورد تایید آنها هم قرار گرفته است.

رکورددار دوی ۴۰۰ متر ایران و تنها المپیکی ورزش آذربایجان در المپیک ۲۰۱۲  لندن در خاتمه گفت: تمام تلاشم را میکنم تا با برگزاری اردوی داخل کشور در  دی ماه و همچنین حضور در یکی از کمپ های خارج کشور خود را آماده ی مسابقات  آسیایی اینچوان کنم و با کسب مدال طلای این مسابقات سهمیه لیگ جهانی الماس  را کسب کنم.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “امیدوارم بتوانم رکورد ایران و آسیا را تغییر دهم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi