طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

حق الزحمه ورزشكاران دووميداني رضايت بخش نیست

 

عباس صمیمی  در مورد وضعیت اردوی تیم ملی در قشم  گفت: تیم ملی دوومیدانی ایران از آمادگی بالایی برخوردار است و ۶ ورزشکار  ورودی بازی های آسیایی ۲۰۱۴ را بدست می آورند.

صمیمی افزود: تمرینات تیم ملی دوومیدانی ایران  از هفته پیش در جزیره قشم  باحمایت های اداره ورزش و جوانان این شهرستان در حال برگزاری است.

وی بیان داشت: تیم ملی ایران با حضور ۵ ورزشکاربه مدت یک ماه درجزیره  زیبای قشم تمرین می کند وبرای حضور هرچه بهتردر بازی های آسیای ۲۰۱۴  اینچئون کره جنوبی آماده می شود.

مربی تیم ملی ایران اظهارداشت: این اردوی در این جزیره به منظورآمادگی  بیشتر ورزشکاران دوومیدانی برای مسابقات آسیایی سال آینده است.

وی به سابقه ملی پوشان اشاره کرد و افزود: تیم ملی در حال حاضر با حضور ۲  ملی پوش مدال آور بازی های آسیایی است که بقیه هم شانس خوبی برای مسابقات  آینده دارند.

 حق الزحمه دوومیدانی

صمیمی با اشاره به کمبودها در رشته ورزش دوومیدانی تاکید کرد: پرتاب دیسک  ایران در آسیا حرف اول میزند و همچنین ایران جزو ۱۰ کشور برتر جهان در  پرتاب دیسک در جهان است اما مشکلات زیادی در این رشته ورزشی وجود دارد که  نیازبه برنامه ریزی بیشتری از سوی مسئولین دارد.

وی تاکید کرد: با تمام مشکلی که در بحث مالی وجود دارد شرایط فعلی تیم ملی ایده آل است.

وی آب و هوای جزیره قشم را مطلوب اعلام کرد وگفت : این جزیره بهترین منطقه در استان هرمزگان برای اردوی تیم ملی دومیدانی بود.

صمیمی افزود: ورزشکاری در ایران می تواند به حق خود برسد که سروصدا کردن  وقهر کردن رو به خوبی بلد باشد ورزشکاری که به خوبی و بدون سروصدا کار کند  به حق خود نمیرسید.

وی حق الزحمه  ورزشکاران دوومیدانی را رضایت بخش ندانست و تاکید کرد: رشته مادر نیازمند حمایت بیشتراز سوی مسئولین برای کسب مدال رنگارنگ در آسیا و  جهان است.

وی به پاداش های سال گذشته ورزشکاران دوومیدانی اشاره کرد و گفت : نیمی از پاداش ها ورزشکاران در سال گذشته پرداخت نشده که فدراسیون قول پرداخت آن  را داده است.

وی بیان داشت: جزیره قشم با حضور فعال محمد مهدی جهانبخش رئیس اداره ورزش و جوانان قشم دلیل اصلی حضورتیم ملی به این جزیره است.

این اردو در مجموعه ورزشی خلیج فارس رمچاه قشم در کنار سواحل نیلگون خلیج فارس برگزار می‌شود.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “حق الزحمه ورزشکاران دوومیدانی رضایت بخش نیست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi