مطالب مرتبط:

انتخابات خراسان رضوی باید طبق قانون برگزار شود

 

* چرا انتخاب رئیس هیات دوومیدانی خراسان رضوی به تعویق افتاده است؟

– هیات خراسان رضوی نفراتی را  بعنوان اعضای مجمع معرفی کرده است که طبق ضوابط آیین نامه نمی تواند معرفی  این نفرات واقعی باشد زیرا بار اولی که نفرات معرفی شده توسط فدراسیون رد  شد. کسانی معرفی شدند که اصلا منطبق بر آیین نامه نبودند زیرا آیین نامه می گوید کسانی می توانند معرفی شوند که ورزشکار برتر یا مربی برتر باشند یا  داور فعال یاشند که متاسفانه هیات دوومیدانی خراسان رضوی این نکته را رعایت نکرده بود و اکنون نیز برای بار دوم دارای همان نقصان هستند زیرا تغییر  چندانی در نفرات ایجاد نشده و فقط یک ورزشکار را اضافه کرده اند.

داوری

* آیا تاخیر در برگزاری انتخابات به هیات خراسان لطمه نمی زند؟

– ما نمی توانیم با حضور نفراتی که شایستگی ندارند انتخابات را برگزار کنیم. من ۸ سال در خراسان رضوی مدیر کل ورزش و معاون ورزشی بوده ام و همه ورزشکاران و مربیان فعال آنجا را می  شناسم و حتی بار اولی که نفراتی را معرفی کرده بودند از ورزشکاران و مربیان خراسان اعتراضاتی به فدراسیون رسید و این نشان دهنده این است که ورزشکاران و مربیان خوبی هستند که به عنوان اعضا معرفی نشده اند. باید بر اساس آیین  نامه عمل شود در غیر اینصورت فدراسیون بصورت کتبی تذکرات لازم را می دهد و  تبصره ها نیز تعیین می شود.

* چه ورزشکارانی می توانستند معرفی شوند و نشده اند؟

– با توجه به شناختی که دارم،  ورزشکاران مردی هستند که دارنده مدال طلا در آسیا هستند و در بخش بانوان  نیز دوومیدانی کارانی هستند که در غرب آسیا مدال دارند و می توانستند اعضای معرفی شده باشند.

* چه نفراتی طبق آیین نامه معرفی شده اند؟

– یکسری باشگاهها براساس آیین  نامه معرفی شده اند که باشگاههای خوبی هستند. در هیات دوومیدانی خراسان  رضوی خوش باطن بسیار زحمت کشیده است که مدیر کل ورزش این استان می تواند با مشورت با وی نفرات بهتری را معرفی کند.

 

برچسب ها

0 دیدگاه در “انتخابات خراسان رضوی باید طبق قانون برگزار شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi