مطالب مرتبط:

ارزنده:دوماه است حقوق نگرفته‌ایم

 

محمد ارزنده  گفت‌: هم‌ اکنون در جزیره کیش تمرینات ماسه‌ای را زیر نظر ایگور پاکلین سپری می‌کنیم. خدا را شکر شرایط اردویی خوب است. معمولا در طول روز ۲ جلسه تمرین می‌کنیم اما گاهی اوقات جلسات تمرینی ما به ۳ نوبت در روز هم می‌رسد.

 

وی با بیان اینکه هنوز برنامه میدانی نداریم، گفت: به دلیل اینکه در سال منتهی به بازی‌های آسیایی به سر می‌بریم، کمیته ملی المپیک و فدراسیون دوومیدانی سعی کردند شرایط خوبی را مهیا کنند چرا که کسب مدال در این بازی‌ها برای ایران اهمیت زیادی دارد، البته سال گذشته واقعا سال بدی برای ما بود.

ارزنده

پرنده ایران خاطرنشان کرد: اگر از اول مهرماه اردوهای‌مان را شروع می‌کردیم، خیلی بهتر بود ولی در حال حاضر هم با وجود اینکه ۲ ماه را از دست داده‌ایم، شرایط نسبتا خوبی داریم و چندان عقب نیستیم. ۲ ماه عقب افتادن از تمرینات خیلی بهتر از ۶ ماه است.

ارزنده گفت: اگر طبق برنامه‌ تدوینی مربی‌مان پیش برویم، قطعا شانس کسب مدال و قرار گرفتن روی سکو را داریم. در هر حال تمام تلاش‌مان را برای تحقق این امر خواهیم کرد.

وی در مورد حقوق‌های پرداختی از سوی فدراسیون اظهار داشت: حقوق‌های‌مان در حدی نیست که بخواهیم آنها را بیان کنیم و مبالغ پرداختی تنها در حد خرج ایاب و ذهاب است که همین هم در ۲ ماه اخیر پرداخت نشده است.

عضو تیم ملی دوومیدانی تاکید کرد: مثل اینکه قرار است حقوق‌های ورزشکاران قطع شود اما به جای آن پاداش‌های مناسبی در صورت کسب مدال پرداخت شود.

برچسب ها

0 دیدگاه در “ارزنده:دوماه است حقوق نگرفته‌ایم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi