طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

دانلود مستند بودهیا سینگ

شاید کمتر کسی بودهیا سینگ (budhia singh) را بشناسد کودک ۴ ساله ای که موفق شده ۵۸ کیلومتر راه را از معبد جاگانات در پوری تابهوبانوار در عرض ۷ ساعت طی کند، باور کردن این ادعا بسیار مشکل است.

دانلود مستند ماراتن

کسی که ورودی المپیک رو در ماراتن بدست آورد ولی فدراسیون جهانی مخافلت کرد.

یا «پسر دونده» ساخته ی مستندساز انگلیسی جِما آتوال ماجرای پسربچه ای زاغه نشین و مربی ورزشی و پدرخوانده ی او را به تصویر می کشد که می خواهد از این پسر هفت هشت ساله یک قهرمان ملی دوی ماراتن بسازد. فشاری که این مربی بر این پسر خردسال وارد می کند مخالفت هایی در بین مسئوالان محلی بر می انگیزد و تماشاگر و رسانه ها را نیز به شک وامی دارد تا پسر بچه و مادر فقیرش را به شکل قربانی منافع مربی ببینند. اما کشاکش هیستریک بر سر این موضوع روند ماجراها را به شکلی گسترش می دهد که در نهایت همدلی ما را به سوی مربی بازمی گرداند و در پایان این اوست که قربانی جوسازی و دشمنان پیرامونی می شود.

«پسر دونده» مستندی ست گیرا با ساختاری پرکشش بی آنکه اثری از بازسازی و داستانسرایی در آن باشد. فیلمساز و گروهش طی پنج سال در هندوستان از رویدادها و شخصیت های واقعی فیلمبرداری کرده اند و عصاره ی کارشان را در قالبی جدلی ریخته اند تا داوری را به تماشاگر بسپارند.

بودهیا سینگ

بیرانچی داس مربی این کودک ۴ ساله به حاضرین گفت که بودهیا استعداد بسیار زیادی برای شرکت در مسابقات ماراتن در آینده دارد اما با بوجود آمدن مشکلات و اختلافات و کشته شدن مربی وی و سیاست هایی که کسی از اون ها با خبر نشد استعداد بودهیا سوخته شد.

فرمت دانلود: MP4

حجم فیلم: ۱۲۶ مگابایت

دانلود با حجم ۱۲۶ مگابایت

برچسب ها

0 دیدگاه در “دانلود مستند بودهیا سینگ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi