مطالب مرتبط:

کمیته المپیک تاکید کرده مبلغ قرارداد خدیرا فاش نشود

سجاد مرادی

سجاد مرادی در رابطه حضور مربی الجزایری اش گفت: توافقات انجام شده است و به زودی به همراه همسرش به ایران می آید و به همراه وی به اصفهان می روم تا تمریناتم را شروع کنم. تمریناتم در کنار سمیر  بعد از عید نوروز در ارتفاعات شهرکرد دنبال خواهم کرد.
قهرمان نیمه استقامت کشور در رابطه با شرایط و مبلغ قرارداد سمیر خدرا گفت: کمیته ملی المپیک تاکید کرده اند که مبلغ قرارداد فاش نشود. شرایط خاصی در قرارداد وجود ندارد در ابتدا قرار بود هر دوماه یکبار در ایران حاضر شود اما پس  از اینکه تصمیم گرفتند همسرش وی را همراهی کند تا مسابقات آسیایی کره در ایران خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که داشتن مربی خارجی توقعات از شما را بالا می برد و انتظار بهترین نتیجه از شما می رود، گفت: توقعات از قبل نسبت به من بالا بوده است و سعی می کنم خوش رنگ ترین مدال را بگیرم.
مرادی در رابطه با بازیهای آسیایی گفت: من در ماده ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر همچون سال گذشته مسابقه می دهم، با توجه به اینکه در سال گذشته رقابت سخت در ۱۵۰۰ متر بود در این دوره بسیار کار راحت تر است و اگر من رکورد سال گذشته ام را تکرار کنم با اختلاف زیاد قهرمان می شوم ولی در ۸۰۰ متر کاملا متفاوت است و شرایط نسبت به دوره قبل سخت تر است و باید بجنگم زیرا با رکورد قبلی دیگر نمی شود قهرمان شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “کمیته المپیک تاکید کرده مبلغ قرارداد خدیرا فاش نشود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi