طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

جایی که عقاب پر بریزد از پشه لاغری چه خیزد

 

جایی که عقاب پر بریزد  از پشه لاغری چه خیزد

برای رییس فدراسیونی که سالها بر مسند ورزش خراسان تکیه زده بود. وعملکردش در این عرصه مشخصه! که چه بر سر ورزش استان آمد . تا جایی که از حدود ده ورزشکار اعزامی دوومیدانی  به المپیک لندن که بماند. از کل رشته های ورزشی خراسان یک نفر در این کاروان عریض و طویل حضور نداشت. سقوط اکثر تیم های باشگاهی به رده پایین تر آشتفتگی ورزش قهرمانی و حرفه ای نمودار روشن عملکرد شان بوده و امروزه هم فدراسیون دوومیدانی با چالش بزرگی در سوء  مدیریت مواجه است! در این حال ایشان نه بر اولویت سر و سامان دادن به وضع دوومیدانی خراسان رضوی که بیش از شش ماه است بدون  رییس و سرپرست می باشد و عدم برگزاری انتخابات رئیس هیات دوومیدانی استان  موجب رکود رکود فعالیت های آن شده است.

 در اقدامی جوابیه ای  دادندبر انصراف این جانب از کاندیداتوری انتخابات ریاست هیات دوومیدانی استان.

گرچه بایگانی خاطرات و ذهنیت ایشان را زنگار رسوبات و گرد و غبار فراموشی فرا گرفته که نمی دانند! برای انتخابات ریاست هیات دوومیدانی ثبت نام کرده و بر دلایلی که بخشی را توضیح دادم . انصراف داده .هیچگاه نگفته ام مسئولیتی در هیات دوومیدانی استان داشته ام. که استعفایی داده باشم. تا حضرتشان ادعا و حرف نگفته ای را بر ظن و گمان خود تکذیب نفرمایند. و ایراد دیگری که گرفته اند فرمودند بنده مربی ایشان نبودم و مربی ابتدایی خود وجناب صابری را به عنوان مربی خود نام برده اند. وبه چه ها کردن ها ! در زمان مدیر کلی خود در خصوص پیستی که هنوز کامل نشده به نام استاد صابری اظهار نظر کرده اند.

رسول میری

مربیان باغبانانی هستند که علف هرز درخت را حرس می کنند تا گل ها و درختان مثمر ثمر آبیاری وریشه کنند به بار نشینند. و گاهی بعضی  از آن ها آنقدر بزرگ می شوند که دیگر کسی به فکر نمی کندکه باغبان آن ها  چه کسی بوده است !

  همچنین ادعا کردند در زمانی که ایشان فعالیت ورزشی داشته اند و احتمالا هشت سال عضو تیم ملی دوومیدانی بودند اینجانب تنها سرپرست تیم بودم! گر چه قاب عکس های و وخاطرات رد ونشان درستی هر گفته ای را می دهد. خصوصا که در پشت عکس های دست جمعی و دونفره خود طرف به معرفی دیگران بپردازد . که امروز ناقض گفته اش باشد.

حال جناب عالی به تنویر افکار عمومی جامعه دوومیدانی بفرمایید از چه سالی این هشت سال را عضو تیم ملی دوومیدانی ایران بودید؟!

وبهتر نیست بجای انصراف بنده واینکه چه گفته ام وقت گرانقدر خود را بگذارید بر ارائه طریق و برون رفت وضیعت دوومیدانی کشور خصوصا هیات دوومیدانی خراسان رضوی که اوضاع آن ذکر گردید.

وقس الهذا البیان !! دوومیدانی استان بیش از یک دهه مستقیم وغیر مستقیم توسط شما و همفکرانتان اداره می شود . وامروز در مسابقات جوانان استان  خراسان تنها پانزده ورزشکار از سه شهرستان شرکت کرده اند. که به اندازه ی شهرستان های استان هم ورزشکار ندارید در حالی که هیات ها نیروی مولد و ورزشکار ساز هستند وفدراسیون ها تنها هماهنگ کننده روابط بین المللی ورابط با وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هستند. و خروجی هیات بزرگترین استان با آن پیشینه به صفر رسیده را پیگیری کنید تا هرچه زود تر انتخاب ریاست هیاتش برگزار گردد. شاید فرجی شود! هرچند که روزگار غربال گری خوب است ودر حافظه ی تاریخی خود به لحاظ رفتار وکردارشان جمعی را محفوظ و بقیه را از یاد خواهد برد که خیلی از مدیران کل و رئیسان فدراسیون ها آمدند ورفتند.

روزگار است این که گه عزت دهد گه خوار دارد   چرخ بازیگر ازین بازیچه ها بسیار دارد

اگر عفاب هم باشید پر خواهد ریخت و این مسئولیت ها و میزها مادام العمری نخواهد بود.

رسول میری پیشکسوت دوومیدانی

۱۶/۹/۱۳۹۲

برچسب ها

0 دیدگاه در “جایی که عقاب پر بریزد از پشه لاغری چه خیزد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi