طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

احمد فرود: من و مربی‌ام 3 سال است حقوق نگرفته‌ایم

احمد فرود،  ضمن اعلام این مطلب گفت: تمام مشکلاتی که در دو و میدانی و سایر ورزش ها شاهد بودیم ناشی از کمبود رودجه در وزارت ورزش و جوانان بود که من این مساله  را به طور کامل درک کردم.

وی ادامه داد: قبل از ریاست داوری و در زمان آشتیانی نیز تنها ۲ ماه حقوق گرفتم. این شرایط تنها برای من نبوده است، و روح الله محمدی، مربی من نیز حدود ۳ سال است حقوقی از فدراسیون دریافت نکرده است.

دوهای استقامت

فرودد تصریح کرد: مسئولان فدراسیون قول همکاری با مهدی را داده‌اند و قرار است به محض رسیدن بودجه به مشکلات وی رسیدگی شود. در حال حاضر نیز با قول همکاری مسئولان، من حسین کیهانی و محمدرضا ابوترابی تمریناتمان را زیر نظر این مربی ادامه می‌دهیم.

فرود در خصوص حضور مربی خارجی بر این ماده گفت: هنوز درخواست مربی خارجی نداده‌ایم ولی احمد گودرزی، رئیس کمیته دوهای استقامت و نیمه استقامت پیگیر حضور مربی خارجی هستند، ملی پوشان نیز بیش از همه خواستار حمایت از مربیان داخلی هستند.

ملی پوش دو و میدانی با بیان این‌که هدف اصلی من حضور پر قدرت در بازی‌های آسیایی است گفت: تمریناتم را تا آغاز این رقابت‌ها ادامه می‌دهم، مسابقات آسیایی صحرانوردی ژاپن و مسابقات داخل سالن آسیا نیز رقابت‌های پیش رو است و من ترجیح می‌دهم به مسابقات ژاپن اعزام شوم ولی تصمیم نهایی با فدراسیون است.

برچسب ها

0 دیدگاه در “احمد فرود: من و مربی‌ام ۳ سال است حقوق نگرفته‌ایم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi