مطالب مرتبط:

مربی دو دونده‌ی ملی‌پوش دیگر به شاگردانش برنامه نمی‌دهد!

 

مربی دوندگان ملی‌پوش نیمه استقامت ایران با گلایه از ندادن حق و حقوقش از سوی فدراسیون دوومیدانی، می‌گوید دیگر به شاگردانش برنامه تمرینی نمی‌دهد.

 

روح الله محمدی  درباره علت ندادن برنامه تمرینی به حسین کیهانی و احمد فرود گفت: مشکل اصلی‌ام مربوط به حق و حقوق است که فدراسیون به من نداده است. حدود دو سال و نیم است که کار مربیگری می‌کنم، اما فدراسیون هیچ حقوقی به من پرداخت نکرده است.

 

وی ادامه داد: تنها پنج ماه از فدراسیون حقوق گرفته‌ام که به زمان مدیریت آقای آشتیانی باز می‌گردد و در این مدت نه تنها حقوق نگرفته‌ام، بلکه در زمان اعزام شاگردان در کنارشان نبوده‌ام.

 

محمدی ادامه داد: برنامه ما این بود که برنامه‌هایمان به صورت ۱۰۰ درصد اجرا شود، اما حالا ۲۰ تا ۳۰ درصد از برنامه‌های ما انجام شده است. به طوری که در سال ۱۳۹۰ تنها ۱۴ روز اردو برای کیهان و فرود داشتیم و مدت زمان اردو در سال ۹۱ تنها هفت روز بود که این اردوها در سال ۹۲ تا روز گذشته برگزار نشده بود.

رضا قاسمی

 

وی با بیان این که اگر ملی‌پوشان رکوردهایی را در ماده‌های خود ثبت می‌کنند نشان از استعداد آنهاست، افزود: من مشکلات موجود را با رییس فدراسیون در میان گذاشته‌ام. حتی برنامه‌های تمرینی سالانه را به همراه هزینه‌های مورد نیاز به فدراسیون اعلام کردم. داوری هم اعلام کرد هنوز اعتباری نداده‌اند و به محض این که اعتبار داده شود، هزینه‌ها هم پرداخت خواهد شد.

 

محمدی اضافه کرد: یکی از حداقل کارهایی که فدراسیون می‌تواند در قبال مربیان انجام دهد این است که مربیان را به باشگاه‌ها معرفی کند. متاسفانه مربیانی که در باشگاه‌ها فعالیت می‌کنند حتی سابقه مربیگری نداشته‌اند، اما فدراسیون حتی این کار را هم نمی‌کند.

 

مربی کیهانی و فرود در پاسخ به این سوال که دیگر با فدراسیون همکاری نخواهید کرد؟ گفت: با دبیر فدراسیون صحبت کردم و از سویی هم آقای مهاجر شجاعی گفته است که شخصا پیگیر مشکلات ما خواهد شد. با این شرایط هنوز تصمیم نهایی‌ام را نگرفته‌ام، اما تصمیم گرفته‌ام فعلا برنامه‌ای به ملی‌پوشان ندهم و تنها در اردو حضور داشته باشم تا برنامه‌ای که کمیته‌ فدراسیون می‌خواهد اجرا شود.

 

 

 

محمدی خاطر نشان کرد: تا به امروز به ملی‌پوشان برنامه می دادم، اما حالا به دلیل مشکلات مالی و موضوعاتی که وجود دارد، دیگر دخالت نمی‌کنم.

 

این مربی ملی‌پوشان دوی استقامت گفت: اردوی تیم ملی از یکشنبه در آکادمی المپیک آغاز شده است و من بر سر تمرینات احمد فرود و حسین کیهانی حضور دارم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مربی دو دونده‌ی ملی‌پوش دیگر به شاگردانش برنامه نمی‌دهد!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi