مطالب مرتبط:

برگزاری اردو در کیش مساوی با صرفه‌جویی ارزی است

 

حسین جلالی  در مورد اردوی ملی پوشان دوومیدانی در جزیره کیش اظهار داشت: در حال حاضر جزیره کیش بهترین فصل برای برگزاری اردوهای دوومیدانی در آستانه بازی های آسیایی است، ضمن اینکه در جزیره امکانات خوبی برای دوومیدانی وجود دارد و ورزشکاران می‌توانند تمرینات خوبی را برگزار کنند.

وی ادامه داد: الان هم ۱۰ نفر از ملی پوشان مشغول تمرین هستند و قرار است تعدادی دیگر از جمله احسان حدادی نیز به اینجا بیایند. روز گذشته که در پیست حضور یافتم، ملی پوشان با انگیزه بالایی تمرین می‌کردند.

حبیبی

رئیس سابق فدراسیون دوومیدانی و سرپرست ورزش کیش عنوان کرد: با توجه به اینکه این جزیره تا کنون هیئت دوومیدانی نداشته است، به دنبال این هستیم که این هیئت را تشکیل دهیم که تا چند روز آینده کارهایش انجام می‌شود. در این صورت دوومیدانی کیش بیشتر فعال خواهد شد و ارتباط خوبی هم با فدراسیون خواهیم داشت.

جلالی عنوان کرد: مزیت برگزاری اردو در کیش این است که می‌توانیم صرفه جوبی ارزی داشته باشیم. در حال حاضر نیز به دنبال تجهیز سالن‌ها و ورزشگاه‌ها هستیم که میزبانی مسابقات را برعهده بگیریم.

وی عنوان کرد: پیش از این ارتباط ورزش کیش با فدراسیون ها ضعیف بود و من از زمانی که منصوب شدم به دنبال این هستم که ارتباط ها بهتر شود و به فدراسیون ها برای برگزاری اردوها و مسابقات کمک کنیم. به همین منظور قرار است میزبان تیم های ملی فوتبال امید ایران و کره جنوبی باشیم و ضمن اینکه مسابقات تنیس فیوچرز و اسکواش جوانان آسیا نیز در این جزیره برگزار خواهد شد.

برچسب ها

2 دیدگاه در “برگزاری اردو در کیش مساوی با صرفه‌جویی ارزی است”

 1. اسدی گفت:

  آقای جلالی در این مدت کم که در کیش حضور دارد نشان داده که از خانواده فهیم و کارکشته دو و میدانی است بنده شخصا افتخار ملاقات با ایشان را نداشته ام اما همه از او در مدت زمانی که در فدراسیون دو و میدانی بوده به نیکی یاد می کنند .
  آقای جلالی در مدتی که رئیس فدراسیون بوده ارتباط تنگاتنگی با مربیان و دو و میدانی کاران داشته اند امیدوارم هر کجا که هستند موفق باشند و موجب سربلندی خانواده بزرگ دو و میدانی شوند .

 2. اسدی گفت:

  جناب دونده گمنام
  این جهان آئینه ما و منی است
  عاقبت این نردبان افتادنی است
  ساده لوح آنکس که بالاتر شکست
  استخوانش سخت تر خواهد شکست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi