مطالب مرتبط:

مشهدیاری: داوری می خواهد از زیر مسئولیت شانه خالی کند

محمد مشهدیاری در رابطه با ادعاهای مهدی زمانی دونده محروم تیم نفت که گفته است مشهدیاری به او پیشنهاد داده است برای تیم پیکان در ماده ۸۰۰ متر بدود، گفت: ادعای وی کذب است، تیم پیکان ۲ دونده به نام های سجاد مرادی و امیر مرادی را دارد که بهترین دونده های ۸۰۰ متر ایران هستند و در ماده ۴۰۰ متر سجاد هاشمی در تیم پیکان می دود پس نمی تواند این قضیه صحت داشته باشد.
رئیس کمیته دوهای سرعت فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون محرومیت وی را بخشیده و اجازه حضور در مسابقات را به مهدی زمانی داده است، افزود: فدراسیون نمی تواند محرومیت ورزشکاران را ببخشد، اسم وی به دلیل مسائلی به اشتباه در لیست قرار گرفته است و به خاطر این بوده که خطوط مسابقات خالی نباشد.

داوری

وی در رابطه با اینکه رئیس فدراسیون گفته است این اشتباه توسط کمیته مسابقات رخ داده است، گفت: همه تصمیمات با هماهنگی فدراسیون بوده است و کمیته مسابقات در ارتباط مستقیم با فدراسیون بوده است و حرف داوری نشانه شانه خالی کردن وی از مسئولیت است.
مشهدیاری در پاسخ به این سوال که زمانی گفته است مجوز ورود به لیگش را در مسابقات جایزه بزرگ خردادماه گرفته است، گفت: فدراسیون مسابقه جایزه بزرگی در خردادماه نداشته است و ممکن است در یکی از مسابقات استانی بصورت غیرقانونی شرکت کرده باشد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مشهدیاری: داوری می خواهد از زیر مسئولیت شانه خالی کند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi