طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

رشیدیان:کاهش سهمیه دوومیدانی ایران در المپیک برزیل !

حسین رشیدیان در رابطه با تصمیمات کمیته بین المللی المپیک و کاهش ۲۳۷ نفری سهمیه دوومیدانی در المپیک برزیل نسبت به المپیک لندن اظهار داشت: این کاهش سهمیه قطعا بر روی حد نصابها موثر خواهد بود و سعی می شود رکورد بالاتری برای ورود به المپیک در نظر گرفته شود. در اینصورت ۱۰ تا ۲۰ درصد از سهمیه دوومیدانی ایران کم می شود بطوری که در المپیک لندن ۱۰ نماینده از ایران داشتیم و شاید به ۸ یا ۹ نفر کاهش یابد.

المپیک 2016
وی در مورد تاثیر کاهش سهمیه بر روی سهمیه های آزاد کشورهای که دارای دوومیدانی ضعیف هستند، افزود: تعدادی از کشورهای که نمی توانند در المپیک حد نصابی کسب کنند سهمیه ای برای آنها در نظر گرفته می شود و برای ورود آنها بازیهای مقدماتی در نظر گرفته می شود. حال با این کاهش سهمیه ممکن است تعدادی از کشورهای که در مسابقات مقدماتی سهمیه آزاد می گرفتند نتوانند سهمیه را بگیرند.

برچسب ها

یک دیدگاه در “رشیدیان:کاهش سهمیه دوومیدانی ایران در المپیک برزیل !”

  1. دونده گمنام گفت:

    سلام
    آقای رشیدیان نگران کاهش سهمیه دوومیدانی در المپیک ۲۰۱۶ برزیل نباشید . چون پسر آقای داوری در دقیقه ۹۰ محمد ارزنده را راهی لندن کرد چون در یک رکورد گیری پرش طول سر متر دست رسول داوری بود و رکورد ۸/۱۷متر را پدر و پسر برای ارزنده ثبت کردند؟؟؟!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi