مطالب مرتبط:

شرایط فدراسیون دوومیدانی به نسبت گذشته بهتر شده است

 

رضا قاسمی گفت‌: قرار است طی یکی، دو روز آینده برای برگزاری اردویی ۲۰ روزه راهی کیش شویم. در این اردو ۱۰ نفر شامل دوندگان سرعت ایران به همراه مربیانشان حضور خواهند داشت.

وی با بیان این که شرایط فدراسیون به نسبت گذشته بهتر شده است، یادآور شد: حقوق‌ معوقه به صورت کامل پرداخت شده است و ورزشکاران طلب خاصی از فدراسیون دوومیدانی ندارند. فقط مبلغی از حقوق‌ مربیان باقی مانده که قرار است آن هم به زودی پرداخت شود.

رضا قاشمی

دونده سرعت ایران با بیان این که خود را برای حضور در بازی‌های داخل سالن آسیا آماده می‌‌کند، گفت: این مسابقات اواخر بهمن ماه سال جاری در چین برگزار می‌شود. هدفم تکرار طلای دوره گذشته این مسابقات است. خدا را شکر شرایط بهتر شده و فکر می‌کنم اگر این روند ادامه داشته باشد نتایج خوبی در انتظار ما خواهد بود.

قاسمی تصریح کرد: قرار بر این است که پس از هر اردوی ۲۰ روزه، ۷ روز استراحت کنیم و مجددا برای برگزاری اردوی ۲۰ روزه آماده شویم. این شرایط تا زمان آغاز بازی‌های آسیایی کره‌جنوبی ادامه خواهد داشت. دومین اردو پس از کیش در مجموعه آفتاب تهران خواهد بود.

وی تاکید کرد: امسال عضو باشگاه نفت تهران بودم و تا این لحظه بیش از ۶۰ درصد قراردادم را دریافت کرده‌ام. البته مسئولان نفت قول داده‌اند که درصد باقی مانده را هم تا پایان بازی‌های داخل سالن آسیایی پرداخت کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “شرایط فدراسیون دوومیدانی به نسبت گذشته بهتر شده است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi