طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

پیشکسوت دوومیدانی انصراف داد

 

به نام خالق زیباییها

مدیرکل اداره ورزش وامور جوانان خراسان رضوی

جناب آقای دکتر هاشمی جواهری

با سلام وعرض ادب و احترام

این جانب رسول میری از پیشکسوتان رشته ورزشی دوومیدانی بیش از ۴۵سال از عمر شصت سالگی خود را در این رشته فعالیت داشته ام. با عناوین قهرمان اموزشگاههای کشور کسب دو مدال طلا و یک نقره در المپیاد دانشجویان کشور در سال ۱۳۵۶ برای دانشگاه فردوسی و قهرمان جوانان و بزرگسالان کشور.

اولین مربی دوومیدانی بعد از انقلاب۱۳۵۸/۶/۱  واز ریاست ودبیری هیات استان تا مسئولیت در کمیته های مختلف فدراسیون تاکنون. دو فرزندم از قهرمانان دوومیدانی کشور اعزامی به مسابقات جهانی و آسیایی و مربی هیات و فدراسیون.

رسول میری

به استحضار می رساند با توجه به اینکه مدت زیادی است هیات دوومیدانی استان در بلا تکلیفی قرار داشته و متاسفانه در بدترین شرایط فعالیت و عملکرد . هر چند همیشه مورد حمایت  مدیر کل(داوری) و معاونت ورزشی( خوش باطن) وقت اداره کل قرار داشتند. ودر حال حاضر هم ریاست فدراسیون دوومیدانی که خود از این جماعت بودند طبیعی است هیات دوومیدانی استان مورد توجه ویژه ایشان قرار گیرد. هر چند زیر ساخت ها نسبتا مناسب مثل سالن سرپوشیده بستر خوبی در جهت در آمد زایی می تواند باشد. که با سوء مدیریت به یک معضل تبدیل شده! و امروزه جایگاهی که در سطح استان و کشور داشته به محاق فراموشی سپرده شده . از آنجایی  که ریاست محترم فدراسیون که روز و روزگاری شاگرد این جانب بوده که آحاد دوومیدانی کاران می دانند. امروزه اش با ما صنمی نیست. لذا با گذشت ماهها و سر در گمی ورزشکاران علیرغم میل باطنی تنها در جهت تسریع در امر برگزاری مجمع و انتخاب رییس هیات دوومیدانی استان  اینجانب که به درخواست جمعی از ورزشکاران پیشکسوتان و مربیان کاندید ریاست هیات دوومیدانی استان شده بودم بر ملاحظاتی که شرح آن در این مرقومه نمی گنجد و ان شاءالله مبسوط و مستدل  مستند در جهت تنویر افکار عمومی جامعه ورزشی خصوصا رشته دوومیدانی و حضرت عالی به عنون مسئول ارشد ورزش استان اعلام نظر خواهم کرد. و بدین وسیله انصراف خود را اعلام می دارم. باشد تا آینده و آیندگان بر درستی صداقت کاری افراد قضاوت نمایند.

                                                                                            رسول میری۱۳۹۲/۸/۲۵

برچسب ها

یک دیدگاه در “پیشکسوت دوومیدانی انصراف داد”

  1. ایمان سرابی گفت:

    خیلی مطالب زیبا و خواندنیست! تشکر از شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi