طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

بولت: می‌توانم به بیل خصوصی درس بدهم

یوسین بولت معتقد است که گرت‌ بیل سریع‌ترین فوتبالیست جهان است ولی سریع‌ترین مرد جهان معتقد است که می‌تواند سرعت ستاره رئال‌مادرید را از این هم بیشتر کند.

بولت

بیل در بازی با ویارئال توانست با سرعت خیره‌کننده ۴۰ کیلومتر در ساعت بدود (معادل ۲۵ مایل در ساعت که فقط ۲ مایل در ساعت -۲/۳ کیلومتر – از سرعت بولت کمتر است). تازه این در حالی است که این ملی‌پوش ولزی در تـمـریـنات پیـش‌فصـل درســـت و حسابی هم بدنسازی نکرد. حالا رکورددار دوی ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر جهان می‌گوید، اگر بیل بخواهد، حاضر است به او یاد دهد که چگونه سریع‌تر بدود. او که پیش از این به کریستیانو رونالدو، هم‌تیمی بیل در رئال، مهارت‌های سریع‌تر دویدن را یاد داده است، گفت: «در فوتبال فقط مسئله این نیست که گازش را بگیرید و هرچه سریع‌تر بدوید بلکه در حین سرعت باید توازن خود را نیز حفظ کنید. من با رونالدو در زمین تمرین کار کردم و خودتان می‌توانید ببینید که او پس از آن چه دستاوردی داشت. من برای رئال‌مادرید احترام زیادی قائلم و اگر بیل به کمک من نیاز داشته باشد، خوشحال می‌شوم که به مادرید پرواز کنم و با گرت یک جلسه خصوصی کار کنم. شنیده‌ام که او چیزی نزدیک به زمان من دویده است اما همه چیز تلاش نیست و تکنیک نیز نقش خیلی مهمی در این میان دارد. می‌دانم که می‌توانم او را بازیکن بهتری نسبت به چیزی که الان هست، بکنم.»
رئال‌مادرید تنها تیم مورد علاقه این اسطوره جامائیکایی نیست و او درواقع یکی از طرفداران دو‌آتشه منچستر‌یونایتد نیز محسوب می‌شود. البته بولت پیش از دربی این هفته یونایتد، مدتی را با سرخیو آگوئرو، ستاره منچسترسیتی گذراند و به همراه او در یک فیلم تبلیغاتی حضور یافت.

برچسب ها

0 دیدگاه در “بولت: می‌توانم به بیل خصوصی درس بدهم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi