طراحی سایت و گرافیک



مطالب مرتبط:

آناهیا سلطانی و پریسا عرب به مقام قهرمانی کشور دست یافتند

 

مسابقات دو صحرانوردی بانوان کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان  در یک هوای بهاری در هرمزگان برگزار شد و آناهیتا سلطانی در رده جوانان و پریسا عرب در رده سنی بزرگسالان به مقام قهرمانی صحرانوردی کشور دست یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، در بخش جوانان که با حضور ۴۲ دونده در مسافت شش کیلومتری برگزار شد، آناهیتا سلطانی از البرز زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و به مقام نخست رسید، مریم موسویان از کهگیلویه و بویراحمد دوم و بهاره جهان تیغ از خراسان رضوی سوم شدند.

صحرانوردی

در بخش تیمی جوانان نیز همدان با ۱۱- امتیاز اول شد و استان های فارس و البرز به ترتیب با ۲۱-   و ۳۰- امتیاز جایگاه دوم و سوم را از آن خود کردند.

در بخش بزرگسالان نیز که در مسافت هشت کیلومتر و با حضور ۳۶ دونده برگزار شد، پریسا عرب از استان مرکزی به مقام نخست رسید و زهرا علی اکبری از اردبیل و ثریا کریم زاده از اصفهان مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

در بخش تیمی بزرگسالان هم اصفهان با ۱۶- امتیاز اول شد و مقام های دوم و سوم به فارس با ۲۲-  امتیاز و خراسان رضوی  با ۲۷-  امتیاز رسید.

 

در این رقابت ها ۱۴ استان شرکت کردند که با جمع تعداد مربیان و سرپرستان تیم ها در مجموع ۱۲۰ نفر در این رقابت ها فعالیت کردند

برچسب ها

0 دیدگاه در “آناهیا سلطانی و پریسا عرب به مقام قهرمانی کشور دست یافتند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *



مشترک ما شوید!

logo-samandehi