طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

حسن تفتیان: امسال بدشانسی آوردم

 

رکوردار دوی سرعت ایران می‌گوید معتقد است به دلیل مصدومیت نتوانسته رکوردهایش را در سال جاری بهبود ببخشد.

حسن تفتیان  درباره وضعیت تمرین خود گفت: آسیب دیدگی‌ام برطرف شده و در حال حاضر بدنسازی خود را شروع کردم تا خود را برای مسابقات جهانی داخل سالنی شرکت کنم، اما هنوز مشخص نیست که در مسابقات داخل سالنی آسیا حضور داشته باشم. حضورم در مسابقات جهانی داخل سالنی برای کسب تجربه است، اما برای مسابقات آسیایی اگر مسئولان صلاح بدانند در این رقابت‌ها شرکت خواهم کرد.

تفتیان با بیان این که هدفش آماده شدن برای بازی‌های آسیایی است، گفت: مربی‌ام برنامه یک ساله داده است که امیدوارم با توجه به برنامه‌هایی بتوانم خود را برای این بازی‌ها آماده کنم.

تفتیان

رکوردار دوی سرعت ایران درباره این که آیا امکاناتی که می خواستم فدراسیون در اختیارش قرار داده است، گفت: من چیز زیادی از فدراسیون نمی‌خواهم،‌ اما امسال باشگاهم ۵۰ درصد از قراردادم را به دلیل مصدومیتی که داشتم و نتوانستم در مسابقات شرکت کنم. فسخ کرده است. از سوی دیگر پیش از این پول اردوهایم را خود تقبل کرده‌ بودم که البته فدراسیون بخشی از این پول را داده و آقای داوری هم اعلام کرده مابقی آن هم پرداخت خواهد شد. به هر حال یک ورزشکار باید شرایط تمرین و مالی مناسبی داشته باشد تا بتواند تمرین کند.

 

وی اضافه کرد: متاسفانه امسال بدشانسی آوردیم و نتوانستم نتیجه‌ بگیرم در حالی که در قزاقستان شرایط خوب پیست و تمریناتی که داشتم باعث شد رکورد بزنم و می‌توان این رکورد را بهبود بخشید. هدف من هم این است که پیک بدنم را برای بازی‌های آسیایی نگه دارم و نتیجه‌ بگیرم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “حسن تفتیان: امسال بدشانسی آوردم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi