طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

تمرین کردن بدون مربی امکان مصدومیت را افزایش می‌دهد

 

مریم طوسی گفت‌: از اوایل آبان‌ماه تمرینات آماده‌سازی خود را برای حضور در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا آغاز کرده‌ام. در حال حاضر هدفم تکرار عنوان قهرمانی مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا است. این مسابقات اواخر بهمن ماه سال جاری در چین برگزار می‌شود اما متاسفانه بدون مربی به تمرینات ادامه می‌دهم که این اصلا موضوع خوبی نیست.

سریع‌ترین دونده زن ایران با بیان اینکه مسئولان فدراسیون دوومیدانی در صحبت‌های خود گفته‌اند که خیلی زود برای او مربی پیدا می‌کنیم، تصریح کرد: هنوز خبری از مربی خارجی نیست. فدراسیون گفته که یک مربی خارجی برایت می‌آوریم. همین موضوع باعث شده  نتوانم با آقای گرگانی هم تمرین کنم و براساس تجاربی که در گذشته داشته‌ام در حال آماده‌سازی هستم.

مریم طوسی

طوسی اضافه کرد: اینکه به تنهایی تمرین می‌کنم، خیلی بد است چرا که ممکن است دچار آسیب دیدگی شوم و کل سال را از دست بدهم. زمانی که یک ورزشکار بدون مربی تمرین می‌کند، بستر مصدومیتش فراهم می‌شود.

 

وی با بیان اینکه از دهم ماه جاری اردوهای تیم ملی آغاز خواهد شد، خاطرنشان کرد: امیدوارم تا آن زمان تکلیف مربی‌ام مشخص شود چرا که با این شرایط نمی‌توان به کسب مدال در بازی‌های داخل سالن و آسیایی کره‌ جنوبی امیدوار بود.کمتر از ۱۰ ماه به مهمترین رویداد آسیایی زمان باقی مانده و ما همچنان در سردرگمی کامل به سرمی‌بریم.

طوسی در پایان یادآور شد: از این پس قصد دارم فقط در مواد ۲۰۰ و ۱۰۰ متر مسابقه بدهم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “تمرین کردن بدون مربی امکان مصدومیت را افزایش می‌دهد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi