مطالب مرتبط:

مرد سرعت ایران از قافله جا ماند

افشین داوری رئیس فدراسیون دوومیدانی روز گذشته در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت مربیان ملی پوشان در مواد مختلف صحبت کرد. « کارهای پاکلین مربی پرتاب‌ها انجام شده فکر می‌کنم هفته دیگر به ایران بیاید. خدار هم که با سجاد مرادی هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهد، هنوز مستنداتش را برای ما نفرستاده است. شنبه با مرادی حرف زدم و او گفت که خدار درخواست کرده که با همسرش به ایران بیاید. برای مریم طوسی هم دو بار مذاکره کردیم. طوسی تاتیانا را نمی‌خواهد چون تاتیانا مربی دوی ۴۰۰ متر است و طوسی هم می‌خواهد در دوی ۲۰۰ متر بدود. ما از یک مربی بلاروسی رزومه خواستیم. آوردن مربی برای مریم رجبی هم خیلی سخت است. پیگیریم یک مربی مناسب در نظر بگیریم که در خدمت ملی پوشان باشد و به سایر ورزشکاران هم آموزش بدهد.

قاسمی

حضور کیم بخونوسف هنوز قطعی قطعی نیست. حدادی ابتدا به کیش می‌رود و بعد تکلیفش مشخص می‌شود. ما یک مربی برای محمود صمیمی پیش‌بینی کرده‌ایم. عباس صمیمی با محمد صمیمی کار می‌کند ولی محمود با عباس کار نمی‌کند. اکنون هماهنگی‌های لازم صورت گرفته و قرار است از ۸ آذر اردوی پرتابی‌ها شروع شود. عباس صمیمی برنامه داده و قرار است با نظارت خودش محمود هم با او کار کند. در پرتاب چکش هم با چیخن بلاروسی صحبت کردیم. او قهرمان جهان و نفر دوم المپیک هست و هشت شاگرد بسیار خوب در سطح جهانی دارد. برای موسوی و یکی دو ملی‌پوش دیگر هم حرف زدیم.»
این یعنی فدراسیون برای تمامی مواد دوومیدانی برنامه هایی دارد به جز دوهای سرعت. رضا قاسمی مرد سرعت ایران و حسن تفتیان که در ماههای اخیر رکوردهای خود را به قاسمی رساند و حتی یک بار نیز موفق به شکستن رکورد وی شد گویا از قافله جا مانده اند. قاسمی پس از مسابقات المپیک بارها درخواست خود را به فدراسیون برای جذب مربی مطرح کرد اما پاسخی نگرفت.
قاسمی در ماههای اخیر بارها مورد بی مهری مسئولان فدراسیون دوومیدانی قرار گرفته. زمانی که از ترکیب تیم اعزامی به مسابقات کشورهای اسلامی کنار گذاشته شد و برای حضور در این مسابقات و مدال آوری از وی تعهد گرفته شد. قاسمی در بازگشت از مسابقات کشورهای اسلامی در حالی که دو مدال طلا و برنز گرفته بود این طور گفت: « من به تعهدم عمل کردم اما مسئولان به روی خودشان نیاورند.»

برچسب ها

0 دیدگاه در “مرد سرعت ایران از قافله جا ماند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi