مطالب مرتبط:

بولت: تا نصف شب پلی‌استیشن بازی می‌کنم

اوسین بولت، سریع‌ترین مرد جهان اعتراف کرد به بازی ویدئویی «Call Of Duty » معتاد شده و آنلاین با دیگران بازی می‌کند اما حاضر نشد بگوید که با چه نامی در این بازی حضور دارد.

به این ترتیب دیگر بازیگران هرگز نخواهند دانست همبازی‌شان اوسین بولت است و کسی را که کشته‌اند، دارنده ۶ طلای المپیک است یا فردی معمولی: «یکبار شنیدم که یکی گفت، می‌خوام این رفیق‌مون رو بکشم ولی مثل یوسین بولت سریعه. خنده‌ام گرفت.»
این ستاره ۲۷ ساله دو‌ومیدانی می‌گوید که نمی‌تواند بدون بازی کردن به رختخواب برود. رکورددار ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر جهان گفت: «معمولاً غروب‌ها مشغول بازی Call Of Duty هستم و از آن راضی‌ام. کسانی که به صورت آنلاین با من می‌جنگند، نمی‌دانند که دارند به یوسین بولت شلیک می‌کنند. من هم سعی می‌کنم تا حرف نزنم.»
کسانی که این بازی را می‌کنند، از اسم خودشان استفاده می‌کنند و در حین بازی نیز با میکروفن حرف می‌زنند.

بولت

 

آنها می‌توانند با مردم سراسر جهان بازی کنند. بولت گفت: «تا دیر وقت بیدار هستم و کاری هم از دستم برنمی‌آید. شب‌ها تا کارم تمام بشود، ساعت یازده شده اما این بازی نمی‌گذارد زودتر از یک یا دو صبح بخوابم.» اگرچه بولت از این بازی لذت می‌برد اما در دنیای واقعی دارد ضرر مالی می‌دهد. او حاضر نشد به نام اسپانسری که کنار کشیده، اشاره کند اما گفت که به خاطر رسوایی‌های دوپینگ در جامائیکا، پول قابل توجهی را از دست داده است: «یک اسپانسر پیش من آمد وگفت که می‌خواهد از من حمایت کند. بعد گفت قبل از بستن قرارداد باید سابقه من را چک کند، سپس خبر دادند که قادر نیستند در المپیک بعدی اسپانسر من باشند. حرف‌های زیادی زده می‌شود که درست نیست و من معتقدم که باید در زمینه مواد نیروزا همه چیز به طور واضح گفته شود. برای من که تا به حال ضرر مالی به همراه داشته. به‌هر‌حال باید مسائل گذشته را فراموش کنیم و از آنها بگذریم.
در هر ورزشی مشکل مواد نیروزا هست اما مردم خیلی سریع از این رسوایی‌ها عبور می‌کنند و به فکر آینده هستند. ما هم باید همین کار را در دوومیدانی بکنیم، من که از وضعیت کنونی راضی نیستم.»

برچسب ها

0 دیدگاه در “بولت: تا نصف شب پلی‌استیشن بازی می‌کنم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi