طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

ادعای رییس هیات دوومیدانی باشگاه نفت: مسوولان فدراسیون در کادر پیکان بودند!

 

سرمربی تیم دوومیدانی نفت و رییس هیات دوومیدانی این باشگاه، جزییات بیشتری از شکایت این تیم از فدراسیون را تشریح کرد.

 

ایرج ایری  درباره آخرین وضعیت شکایت تیم نفت از فدراسیون دوومیدانی گفت: صحبت ما این است که کادر تیم پیکان افرادی هستند که در فدراسیون دوومیدانی مسوولیت دارند به عنوان مثال آقای مددی نایب رییس پیکان سمت ذی حسابی فدراسیون را دارد و حسین شایان که مربی تیم پیکان نیز هست رییس کمیته پرش‌های فدراسیون محسوب می شود. مشهدی یاری نیز که سرمربی این تیم است رییس کمیته دوهای سرعت فدراسیون است. همچنین احمد یزدانیان که سرپرست مسابقات لیگ بود مشاور تیم پیکان محسوب می‌شد و حتی پیش از آغاز فصل با چند تن از بازیکنان ما از جمله مهدی زمانی،‌حسین کیهانی، محسن نیادوست و احمدفرود برای پیوستن به پیکان صحبت کرده بود.

 

وی ادامه داد: یکی دیگر از موضوعاتی که در لیگ امسال اتفاق افتاد این بود که فدراسیون آیین نامه تصویب شده را اجرا نکرد و برخلاف آیین نامه، تیم پیکان به جای ۳۳ ورزشکار از ۳۵ ورزشکار در لیگ استفاده کرد.

لیگ دوومیدانی

رییس هیات دوومیدانی باشگاه نفت ‌مدعی شد: فدراسیون با این شرایط به نفع تیم پیکان عمل کرده است،‌ یکی از این موضوعات این است که در مرحله دوم زمانی که ارنج تیم‌ها را می‌بندند متاسفانه مسوولان مسابقات با گرفتن ارنج تیم ما ارنج تیم پیکان را تغییر داده اند ما حتی مستندات این موضوع را به فدراسیون ارائه داده‌ایم که اعتراض ما هم قبول شد و امتیازات گرفته شده از سوی پیکان در آن مرحله حذف شد. این موضوع نشان می دهد که در ارنج تیم پیکان دست می بردند.

 

ایری با بیان این‌که پس از اعلام قهرمانی تیم پیکان در لیگ دوومیدانی، چندی پیش دوباره نامه اعتراضی را به فدراسیون ارسال کردیم گفت: مهمترین مسئله ای که آقای داوری باید جوابگو باشد این است که وقتی پای قرارداد امضای اوست باید به امضاء خود پایبند باشد اما متاسفانه این کار را نمی کند. چرا این موضوع را از روز اول به نفت اعلام نکردند تا ما بتوانیم ورزشکار دیگری جایگزین مهدی زمانی کنیم. حتی هادی سپهرزاد قرار بود به تیم نفت بیاید اما به دلیل مشکلات مالی که داشتیم نتوانستیم با او قرارداد ببندیم اما اگر می دانستیم که مهدی زمانی نمی تواند در تیم حضور داشته باشد سپهرزاد را جایگزین او می کردیم.

 

وی خاطرنشان کرد: ‌اگر چنین بود چرا آقای یزدانیان با زمانی صحبت کرده بود تا به تیم پیکان برود؟

برچسب ها

0 دیدگاه در “ادعای رییس هیات دوومیدانی باشگاه نفت: مسوولان فدراسیون در کادر پیکان بودند!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi